Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka GoD Factory: Wingmen (PC)

GoD Factory: Wingmen PC

Debiutancka produkcja studia Nine Dots, łącząca cechy klasycznego kosmicznego symulatora z elementami współczesnych gier sieciowych typu MOBA. W grze naprzeciw siebie stają dwie czteroosobowe drużyny graczy, z których każdy zasiada za sterami własnego gwiezdnego myśliwca.

Akcji | science fiction | MOBA | symulator kosmiczny | kosmiczne

PC Windows
Okładka GoD Factory: Wingmen (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

29sierpnia2014

Kolekcja gier
Obserwuj grę

GoD Factory: Wingmen to koncentrujący się na trybie multiplayer, kosmiczny symulator wzbogacony elementami MOBA. Grę opracowało studio Nine Dots.

Zabawa polega na sieciowych starciach dwóch czteroosobowych drużyn graczy. Każdy uczestnik bitwy zasiada w kokpicie własnego myśliwca. Rolę baz pełnią potężne krążowniki, a zniszczenie jednego z nich kończy mecz. Nie jest to łatwe, gdyż statki te są prawdziwymi kolosami, długimi na trzynaście kilometrów. Ich wyeliminowanie wymaga uszkodzenia minimum sześciu kluczowych sekcji. To, które z nich zniszczymy wpływa na zachowanie całej jednostki i związanych z nią myśliwców. Przykładowo, przerobienie na złom składu amunicji sprawi, że przy cumowaniu statki uzupełnią jedynie 60% zapasów. Z kolei utrata wieży komunikacyjnej spowoduje, że nie otrzymamy powiadomienia, gdy przeciwnik rozpocznie atak na naszą bazę.

Same krążowniki nie są jedynie bezbronnymi gigantami. Każdy z nich posiada potężne uzbrojenie obsługiwane automatycznie przez sztuczną inteligencję, a wystrzeliwane pociski mogą dotrzeć do krążownika drużyny przeciwnej. Sprawia to, że mecze trwają nie więcej niż pół godziny; jednocześnie rozwiązanie takie powoduje, że taktyka defensywna nie jest z miejsca skazana na porażkę. Sterowanie w GoD Factory: Wingmen przypomina tradycyjne kosmiczne symulatory - gra obsługuje joysticki oraz widok z kokpitów, choć można też bawić się na klawiaturze i myszce oraz z widoku osoby trzeciej. Istotną rolę odgrywa system modyfikowania maszyn. Co ciekawe, do każdej bitwy przystępujemy z dwiema jednostkami. Naraz kierujemy tylko jedną, a w tym czasie druga z nich przebywa na pokładzie krążownika, gdzie załoga uzupełnia paliwo i amunicję oraz dokonuje koniecznych napraw.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do GoD Factory: Wingmen

Klasyfikacja PEGI GoD Factory: Wingmen

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe GoD Factory: Wingmen

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core i5 2.4 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce 460 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8
GoD Factory: Wingmen połączy kosmiczny symulator z gatunkiem MOBA
GoD Factory: Wingmen połączy kosmiczny symulator z gatunkiem MOBA

wiadomość21 maja 2013

Studio Nine Dots pracuje nad sieciową strzelanką GoD Factory: Wingmen, która połączy mechanizmy zabawy znane z symulatorów kosmicznych z drużynowym aspektem gier MOBA.