Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Jumpgate: The Reconstruction Initiative (PC)
OkładkaJumpgate: The Reconstruction Initiative (PC)

Jumpgate: The Reconstruction Initiative PC

Jumpgate: The Reconstruction Initiative to wyprodukowana przez studio deweloperskie Net Devil gra MMORPG z elementami kosmicznego symulatora.

Symulacje | science fiction

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jumpgate: The Reconstruction Initiative Premiera PC

27września2001

producent: Net Devil wydawca: 3DO Company Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Jumpgate: The Reconstruction Initiative

Freespace 2

Allegiance

Tachyon: The Fringe

Jumpgate to kolejna, po Allegiance, próba przeniesienia gier massive multiplayer online w świat symulatorów kosmicznych. Gra czerpie pomysły z takich klasycznych gier jak Elite czy Privateer, gdzie gracz miał dużą dowolność w wyborze dostępnych statków i misji. Gracz może wybrać jedną z trzech ras, do której będzie należał, tj. Solarian, Quantarian lub Octaviusów (każda z własną historią i zamieszkująca inne rejony wszechświata), a następnie podróżować za pomocą tytułowych bram podprzestrzennych między olbrzymią liczbą układów planetarnych.

Na wykonanie czeka niezliczona ilość misji zlecanych przez różne organizacje, korporacje lub osoby prywatne, za które otrzymujemy wynagrodzenie pieniężne oraz czasem artefakty. Można wybrać dowolną drogę prowadzącą do sławy i bogactwa: najemnika wyposażonego w śmiercionośny myśliwiec, kosmicznego handlowca latającego dużymi transportowcami lub górnika szukającego bogatych złóż minerałów na asteroidach.

Istotnym aspektem gry jest współpraca między graczami, którzy mogą jednoczyć się we frakcje i przystępować do różnych gildii. Gra zespołowa to najbardziej istotny element, ponieważ np. duży, nieuzbrojony statek cargo ma niewielkie szanse przeżycia spotkania z kosmicznymi piratami, jeżeli nie jest konwojowany przez dużą grupę zaprzyjaźnionych myśliwców. Dodatkowo w grze organizowane są turnieje, w których można wygrać różne nagrody. Rozgrywki te bazują na trybach znanych z innych gier: Capture the Flag, Find the Fish czy Kill that Guy.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: tysiące  

Wymagania wiekowe Jumpgate: The Reconstruction Initiative: 12+

Jumpgate: The Reconstruction Initiative Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 400MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D