Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDSPCWii
Okładka Go West: A Lucky Luke Adventure (NDS)
OkładkaGo West: A Lucky Luke Adventure (NDS)

Go West: A Lucky Luke Adventure

Na Dzikim Zachodzie: Przygody Lucky Luke'a

Go West: A Lucky Luke Adventure to wypełniona akcją platformówka, traktująca o najszybszym rewolwerowcu na Dzikim Zachodzie imieniem Luke. Niniejsza pozycja powstała w oparciu o animowany film Go West!

Zręcznościowe | platformówki | western | komiksy | dla dzieci | polskie | minigry

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Go West: A Lucky Luke Adventure Premiera

23lis2007

PC Wii NDS

producent: Tate Multimedia wydawca: Atari / Infogrames

Gry podobne do Go West: A Lucky Luke Adventure

Spyro Shadow Legacy

Animaniacs: Lights, Camera, Action!

Over the Hedge

Go West: A Lucky Luke Adventure to wypełniona akcją platformówka, traktująca o najszybszym rewolwerowcu na Dzikim Zachodzie. Niniejsza pozycja powstała w oparciu o animowany film o tym samym tytule, a który bazuje na komiksie Lucky Luke: The Caravan. Dedykowano ją posiadaczom komputerów PC oraz konsol Wii i Nintendo DS.

Wcielając się w Luke’a gracz bierze udział w eskorcie niebezpiecznych przestępców, braci Dalton, do Nowego Jorku. Jednak rzezimieszki po raz kolejny uciekają, zapewniając protagoniście masę przygód i nie pozwalając, aby ten się nudził. Rzecz jasna owi awanturnicy rabują pierwszy napotkany bank, sieją zamęt i robią wiele innych rzeczy, z których są doskonale znani. Dzielny kowboj bez przerwy depcze im po piętach i wraz ze swoim wiernym koniem zwanym Jolly Jumper stara się jak może, aby ponownie ich złapać. Przy okazji bohater przemierza ziemię zamieszkiwaną przez groźnych Indian, spotyka innych stróżów prawa i przeszukuje pociąg, aby znaleźć łup ukryty przez złodziei.

Do dyspozycji użytkownika oddano wszystkie główne postacie znane z klasycznego komiksowego pierwowzoru sprzed lat z Luke’m i braćmi Dalton na czele. Wcielając się w wybraną postać realizuje się powierzone misje, które zlokalizowano nie tylko w prowincjonalnym miasteczku czy na pustyni, ale także na ulicach Nowego Jorku. Przystępując do zaimplementowanych mini-gier bierze się udział w strzelaninach, rysuje wskazane elementy, a nawet tańczy i wykonuje zadania muzyczne. Poza trybem dla jednego gracza, Lucky Luke: Go West! oferuje także możliwość rozgrywki multiplayer.

Tryb gry: single / multiplayer  

Ocena użytkowników: 5,3 / 10 na podstawie 72 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Go West: A Lucky Luke Adventure

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Na Dzikim Zachodzie: Przygody Lucky Luke'a Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.6 GHz
  • 512 MB RAM
  • Windows 98/ME/2000/XP
PC
Wii
NDS