Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweiOSAND
Okładka Geki Yaba Runner (iOS)
OkładkaGeki Yaba Runner (iOS)

Geki Yaba Runner

Mobilna platformówka 2D oparta na modelu darmowym z opcjonalnymi mikropłatnościami, przygotowana przez warszawskie studio QubicGames. Akcja toczy się w magicznej krainie, a gracz wciela się w gnoma, którego zadaniem jest uratowanie porwanej księżniczki.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | platformówki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Geki Yaba Runner Premiera

3lut2016

iOS AND

Gry podobne do Geki Yaba Runner

Rayman Adventures

Smurfs Epic Run

Sonic Runners

Geki Yaba Runner to wydana na platformę AND i iOS platformówka 2D korzystająca z modelu darmowego z mikropłatnościami. Grę opracowało warszawskie studio QubicGames, a wydała firma Chillingo.

Fabuła

Gra posiada szczątkową fabułę, służącą jedynie za pretekst do zabawy. Akcja toczy się w magicznej krainie zamieszkanej m.in. przez gnomy i to w jednego z nich przychodzi nam się wcielić. Księżniczka zostaje porwana, więc Król nakazuje nam jej uratowanie, a po drodze zebranie kilkuset skarpet.

Mechanika

Wydane na platformę AND i iOS Geki Yaba Runner jest platformówką typu runner, w której kierujemy gnomem pędzącym przez pełne niebezpieczeństw plansze. Stworek porusza się automatycznie, a my jedynie modyfikujemy jego zachowanie, wydając w odpowiednich momentach komendę skoku oraz aktywując szybowanie. To pozwala nam unikać zagrożeń oraz zbierać rozrzucone po mapach skarpety.

Zabawę urozmaica możliwość krótkotrwałego przeobrażania się w rozszalałą bestię lub pędzącego na złamanie karku atletę, co umożliwia przebicie się przez najtrudniejsze fragmenty map. W trakcie kampanii pojawiają się także pełniące rolę starć z bossami etapy w zamkach, gdzie przetrwanie utrudniają nam iluzje. Gra jest bardzo trudna i duża część zabawy wynika z prób pobicia rekordów własnych oraz tych należących do innych użytkowników, podpatrzonych za pomocą sieciowych rankingów.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Geki Yaba Runner: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND