Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka G.B.R.: The Fast Response Group (PC)

Grupa Błyskawicznego Reagowania PC

G.B.R.: The Fast Response Group | GBR

G.B.R.: The Fast Response Group to pierwszoosobowa, taktyczna gra akcji, podejmująca modną w XXI wieku tematykę walki z terroryzmem.

Akcji | FPP | strzelanki

PC Windows
Okładka G.B.R.: The Fast Response Group (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13lutego2008

20lutego2009

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

G.B.R.: The Fast Response Group to pierwszoosobowa, taktyczna gra akcji, podejmująca modną w XXI wieku tematykę walki z terroryzmem. Stworzona przez zespół Ural Games pozycja adresowana jest do odbiorców w przedziale wiekowym 16-45 lat i pozwala na wcielenie się w członka wojskowej Grupy Szybkiego Reagowania (z rosyjskiego: Grupa Bystrogo Reagirowanija).

Powodem powstania specjalnej jednostki było szerzące się w świecie zagrożenie atakami ze strony nielegalnych organizacji militarnych. Według autorów fikcyjnego scenariusza gry głównym orędownikiem inicjatywy, mającej na celu stworzenie elitarnego zespołu żołnierzy, był sam prezydent Rosji. Udało mu się uzyskać aprobatę przedstawicieli pozostałych, największych mocarstw naszego globu, toteż po niedługich rozmowach zdecydowano się wreszcie powołać do służby tajną, perfekcyjnie wyszkoloną drużynę ekspertów od zabijania, którzy używając wszystkich dostępnych im środków w mgnieniu oka zlikwidują każde zagrożenie dla ziemskiego pokoju.

Graczowi przychodzi spróbować swych sił w roli jednego z reprezentantów teamu G.B.R i wraz z kierowanymi przez Sztuczną Inteligencją kolegami wyruszyć na front w celu walki z najniebezpieczniejszymi terrorystami. Aby ułatwić odbiorcy jego zadanie, producenci shootera zadbali o zagwarantowanie wirtualnemu żołnierzowi szerokiego spektrum karabinów i wielu innych gatunków broni oraz ochronę za pomocą wytrzymałej kamizelki kuloodpornej. Wszystkie te zabiegi wprowadzono po to, aby wojak mógł uczestniczyć nie tylko w wymianach ognia z nieosłoniętymi przeciwnikami, ale potrafił również pozbyć się adwersarzy przebywających w pojazdach bojowych. Pokonanie wszystkich wrogów stanowi bowiem podstawowy warunek zwycięstwa w grze firmy Ural Games.

Zobacz pełny opis gry

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 4,5 / 10 na podstawie 148 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 3.9 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,99 PLN

Wymagania wiekowe G.B.R.: The Fast Response Group

12+

Wymagania sprzętowe Grupa Błyskawicznego Reagowania

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 7600 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows 2000/XP
Premiery gier w Polsce (16-22 lutego)
Premiery gier w Polsce (16-22 lutego)

wiadomość23 lutego 2009

W ubiegłym tygodniu swojej polskiej premiery doczekało się aż dziesięć nowych gier. Na sklepowych półkach wylądowały m.in. Street Fighter IV, Warhammer 40,000: Dawn of War II i Destroy All Humans!: Path of the Furon, a rodzimi dystrybutorzy wpisali do swoich planów wydawniczych kilka kolejnych, wartych uwagi produktów.