Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Game Party 3 (Wii)
OkładkaGame Party 3 (Wii)

Game Party 3 Wii

Trzecia już kompilacja prostych mini-gier zręcznościowych. Tym razem wybieramy pomiędzy 19 konkurencjami, z czego osiem pozycji to zupełnie nowe rodzaje zabaw.

Towarzyskie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Game Party 3 Premiera Wii

6października2009

producent: Midway Games wydawca: Midway Games

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Game Party 3

Wii Sports

Mario Party 8

Wii Sports Resort

Trzecia część serii Game Party, której początki sięgają 2007 roku. Opisywany produkt stanowi zbiór niezbyt skomplikowanych mini-gier, opracowanych w głównej mierze z myślą o zabawie w gronie znajomych. Jedyną platformą docelową jest ponownie konsola Wii, choć koncern Midway odpowiedzialny jest również za stworzenie zbliżonego tematycznie cyklu TouchMaster na konsole Nintendo DS.

Do naszej dyspozycji tym razem oddano aż dziewętnaście mini-gier, a ponadto producent jeszcze większą uwagę przywiązał do zapewnienia ich dużej różnorodności. Osiem pozycji to zupełnie nowe gry i do tej kategorii możemy zaliczyć między innymi bilard, mini-golf, zabawę w uderzanie młotkiem w wyskakujące z dziurek stworki, krykiet oraz badmintona. Pozostałych jedenaście mini-gier to odświeżone wersje zabaw znanych z dwóch poprzednich odsłon serii. W tym przypadku możemy liczyć między innymi na rzutki, ciekawą odmianę ping ponga, quiz czy zawody w rzutach końskimi podkowami i workami z piaskiem.

W danym momencie w zmaganiach może uczestniczyć maksymalnie czterech graczy, bawiąc się na wspólnym ekranie, niemniej Game Party 3 ma do zaoferowania tryb turniejowy, dzięki któremu możemy zaplanować terminarz rozgrywek dla maksymalnie szesnastu osób.

W stosunku do poprzednich odsłon cyklu w jeszcze większym stopniu poszerzony został wachlarz możliwości przy zmianie wyglądu sterowanych postaci. Ponadto w miarę kolejnych postępów odblokowujemy dostęp do nowych elementów ubioru, dzięki czemu nasz bohater może wyróżniać się na tle innych osobistości. Mini-gry rozgrywają się w jednej z sześciu głównych lokacji, wśród których nie zabrakło podwórka, klubu country czy centrum sportowego.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran  

Klasyfikacja PEGI Game Party 3

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.