Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieNDS3DSWii
Okładka Gabrielle's Ghostly Groove (NDS)
OkładkaGabrielle's Ghostly Groove (NDS)

Gabrielle's Ghostly Groove

Gabrielle's Ghostly Groove: Monster Mix

Zręcznościowa gra muzyczna wyprodukowana przez studio Natsume. Wcielamy się w postać tytułowej Gabrieli, która w niefortunnym wypadku traci swoją duszę. Aby powrócić do świata żywych musimy przebyć taneczne zaświaty pełne potworków.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gabrielle's Ghostly Groove Premiera

16maj2011

Wii

4paź2011

NDS 3DS

producent: Natsume Inc. wydawca: Natsume Inc.

Gry podobne do Gabrielle's Ghostly Groove

Elite Beat Agents

Jam Sessions

Electroplankton

Przygotowana przez słynące z nowatorskich produkcji studio Natsume gra to nieco inne spojrzenie na tytuły taneczne, zmuszająca graczy do wykazania się poczuciem rytmu.

Fabuła opowiada o losach tytułowej Gabrieli, która w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności i ataku kichania straciła duszę. Zadaniem bohaterki jest odzyskać utraconego ducha, a aby to zrobić musi przenieść się do krainy potworów i zebrać potrzebną energię życia.

Historia jest pretekstem do klasycznej gry tanecznej, w której Gabriela i zaprzyjaźnione potwory muszą za pomocą tańca wykonać szereg różnych zadań. Postacie poruszają się reagując na ruchy stylusa na dotykowym ekranie konsoli. Gracze muszą więc mazać, pukać oraz rysować określone kształty, aby poruszający się bohaterowie wykonywali określone ruchy do rytmu melodii.

Autorzy pozwoli dowolnie kreować i modyfikować postacie bohaterów, więc każdy może stworzyć własnego potwora lub zmodyfikować wygląd Gabrielli.

Produkcję Natsume cechuje ciekawa oprawa audiowizualna w 2D, przypominająca wycinanki z papieru. Ścieżkę dźwiękową tworzą nawiązujące do klasycznych horrorów melodie, które zostały odpowiednio przerobione do formy tanecznej.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Gabrielle's Ghostly Groove: Odpowiednia dla każdego wieku.

Gabrielle's Ghostly Groove Wymagania sprzętowe

Nintendo Wii

Nintendo Wii

  • Wykorzystuje:
  • WiiWare
Wii
NDS
3DS