Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePC
Okładka Fun with English: Bawie sie i ucze! (PC)
OkładkaFun with English: Bawie sie i ucze! (PC)

Fun with English: Bawię się i uczę! PC

Fun with English: Bawie sie i ucze!

Gra dla dzieci, która pozwala na poznawanie podstaw języka angielskiego. Nauka może odbywać się na jednym z kilku poziomów zaawansowania.

Towarzyskie

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fun with English: Bawię się i uczę! Premiera PC

28sierpnia2009

pudełko PL

28sierpnia2009

producent: Compedia wydawca: Compedia wydawca PL: Cenega S.A.

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Fun with English: Bawię się i uczę! to gra edukacyjna przygotowana z myślą o dzieciach w wieku od czterech lat. Zgodnie z tym co sugeruje tytuł tego produktu, łączy on rozrywkę z możliwością poznawania podstaw języka angielskiego.

Cechą charakterystyczną omawianej produkcji jest to, że umożliwia ona grę na kilku różnych poziomach zaawansowania. Wybierając najniższy poziom dziecko może zapoznać się z absolutnymi podstawami, a więc z alfabetem, zasadami właściwej wymowy czy słowami najczęściej wykorzystywanymi w rozmowie. W miarę upływu czasu wachlarz prezentowanych słów jest stopniowo rozszerzany, a produkt pomaga ponadto w formułowaniu prostych zdań. Na najwyższych ustawieniach dziecko może nauczyć się między innymi umiejętności rozumienia słów ze słuchu.

Wszystkie lekcje przygotowane są w przystępnej formie, wspomagając ponadto proces uczenia dzięki konieczności rozpoznawania kształtów, kolorów czy obrazków znanych dziecku przedmiotów. Wiele zadań opracowanych zostało w postaci prostych mini-gier, polegających między innymi na łączeniu rysunków w pary, wybieraniu właściwych literek celem skompletowania wyrazu czy rozwiązywaniu puzzli. Dodatkową atrakcją gry jest możliwość drukowania wybranych ćwiczeń z zamiarem kontynuowania ich już z dala od komputera.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Fun with English: Bawię się i uczę!: Odpowiednia dla każdego wieku.