Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePC
Okładka Fun with English – Rooster’s adventures (PC)

Zabawy z językiem angielskim: Przygody koguta PC

Fun with English – Rooster’s adventures

Przygody Koguta to drugi program z serii gier edukacyjnych o wspólnym tytule Zabawy z językiem angielskim, przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat. Tak jak w pierwszej odsłonie, tak i tutaj maluchy bawiąc się poznają otaczający je świat w języku angielskim.

Logiczne | edukacyjne | dla dzieci | polskie

PC Windows
Okładka Fun with English – Rooster’s adventures (PC)

producent: Aidem Media

wydawca: Aidem Media

wydawca PL: Aidem Media

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

3września2008

3września2008

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Przygody Koguta to drugi program z serii gier edukacyjnych o wspólnym tytule Zabawy z językiem angielskim, za którego produkcję odpowiada firma Aidem Media. Tak jak „jedynka”, tak i opisywana odsłona została przygotowana z myślą o najmłodszych odbiorcach w wieku od 3 do 7 lat.

W odróżnieniu od części pierwszej serii, w której to głównymi bohaterami byli Lis i Niedźwiedź, dzięki którym dzieci przeniosły się do tajemniczego lasu, „dwójka” zabiera małych graczy w bardziej przydomowe otoczenie, gdyż jej głównym bohaterem jest tytułowy Kogut.

Tak jak w pierwszej odsłonie, tak i tutaj maluchy bawiąc się poznają otaczający je świat w języku angielskim. Ponownie program został tak skonstruowany, że doskonale zachęca dzieci do dalszej nauki, powtórnie też twórcy zadbali o zróżnicowanie poziomu trudności rozmaitych zadań, dzięki czemu gra zapewnia zabawę zarówno trzy-, jak i siedmiolatkom.

Oprócz edukacji w zakresie języka angielskiego, zabawy i zadania zawarte w grze wspomagają ogólnie tok edukacji przedszkolnej, stymulując rozwój umysłowy oraz twórcze myślenie dzieci, ćwicząc ich pamięć, spostrzegawczość oraz refleks. Ponadto ponownie program umożliwia zmianę języka gry na nasz rodzimy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 CD

Cena gry w dniu premiery: 29,90 PLN

Wymagania wiekowe Fun with English – Rooster’s adventures

odpowiednia dla każdego wieku