Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweSwitch
Okładka FUN! FUN! Animal Park (Switch)
OkładkaFUN! FUN! Animal Park (Switch)

FUN! FUN! Animal Park Switch

Zestaw trzydziestu minigier zręcznościowych, w których można się bawić w pojedynkę lub w towarzystwie drugiego gracza. Zabawa w FUN! FUN! Animal Park polega między innymi na toczeniu pojedynków bokserskich z kangurem, strzyżeniu owiec na czas czy choćby na tańcu z lemurem.

Zręcznościowe | towarzyska | dla dzieci | na 2 osoby | minigry | zwierzęta | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

FUN! FUN! Animal Park Premiera Switch

28marca2019

producent: Aksys Games wydawca: Aksys Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do FUN! FUN! Animal Park

Super Mario Party

1-2-Switch

Party Planet

FUN! FUN! Animal Park to kompilacja minigier zręcznościowych dla całej rodziny, w której trafiamy do tytułowego zwierzęcego parku. Za opracowaniem i wydaniem tej produkcji stoi firma Aksys Games.

Mechanika

W FUN! FUN! Animal Park na sprawdzenie czeka trzydzieści minigier; główną rolę odgrywają w nich rozmaite zwierzęta, a każda z nich rządzi się innymi zasadami. Przykładowo, gracze mogą stanąć do bokserskiego pojedynku z kangurem, pomóc pandzie jak najdłużej utrzymać równowagę na olbrzymiej piłce, strzyc owce na czas bądź tańczyć w towarzystwie lemura. W zasady każdej z nich wprowadzają nas służące wskazówkami maskotki królika i lwa.

Tryby gry

Na FUN! FUN! Animal Park składają się trzy tryby gry. Tytuł pozwala przy tym na zabawę w pojedynkę lub w towarzystwie drugiego gracza, w ramach lokalnego trybu multiplayer. Co zaś tyczy się samych wariantów rozgrywki – w tour Mode gracze są przeprowadzani przez kolejne próby, a celem zmagań jest wyłonienie mistrza; One Match Mode pozwala na pojedynczą rozgrywkę w wybranej minigrze; w Solo Mode z kolei samotnicy mogą bić własne rekordy.

Kwestie techniczne

FUN! FUN! Animal Park posiada barwną, trójwymiarową grafikę. Dzięki kreskówkowej stylistyce produkcja może się podobać również najmłodszym graczom.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI FUN! FUN! Animal Park

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.