Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Franchise Hockey Manager 6 (PC)
OkładkaFranchise Hockey Manager 6 (PC)

Franchise Hockey Manager 6 PC

Kolejna odsłona serii zaawansowanych menadżerów hokeja, który pozwala pokierować drużyną w jednej z kilkudziesięciu oficjalnych lig światowych. Za przygotowanie Franchise Hockey Manager 6 odpowiada studio Out of the Park Developments.

Sportowe | ekonomiczne | manager | hokej | NHL | elementy symulacyjne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Franchise Hockey Manager 6 Premiera PC

11października2019

Steam

11października2019

Gry podobne do Franchise Hockey Manager 6

Football Manager 2020

FIFA Manager 14

Out of the Park Baseball 20

Franchise Hockey Manager 6 to kolejna odsłona zapoczątkowanego w 2014 cyklu gier strategicznych, skupiających się na zarządzaniu drużyną hokejową w jednej z kilkudziesięciu oficjalnych światowych lig (m.in. w amerykańskiej NHL). Za opracowanie tytułu odpowiada niemiecka firma Out of the Park Development.

Mechanika

Rozgrywka we Franchise Hockey Manager 6 przypomina poprzednie odsłony cyklu. Zadaniem gracza jest pokierowanie wybraną drużyną. Tytuł posiada aktualne składy 32 lig z całego świata. Wśród nich znajduje się między innymi National Hockey League, która oferuje możliwość rozpoczęcia kariery nawet w 1917 roku.

Franchise Hockey Manager 6 pozwala na kompleksowe zarządzanie drużyną, również pod kątem finansowym. Gracz może sprzedawać i kupować zawodników. Każdy członek składu ma swoją własną osobowość, która wpływa na ogólną atmosferę w zespole.

Do dyspozycji graczy oddano specjalny raport zawierający szczegółowe informacje dotyczące kondycji naszego składu. Oprócz tego w produkcji znaleźć można statystyki poszczególnych graczy, które mówią między innymi o wieku danego zawodnika i jego podatności na kontuzje.

W tej odsłonie cyklu wprowadzono także kilka nowości – frekwencja na meczach zależy od zadowolenia fanów, a na pozycję drużyny wpływają także mecze rywali.

Tryby gry

Franchise Hockey Manager 6 oferuje zabawę w pojedynkę lub też z innymi za pośrednictwem Internetu. W trybie single player, oprócz zwykłego zarządzania drużyną, gracze mogą wziąć udział w tzw. Challenge Mode, czyli serii trudnych wyzwań.

Kwestie techniczne

Franchise Hockey Manager 6 oferuje typową dla tego gatunku oprawą graficzną, na którą składają się głównie ekrany z najróżniejszymi statystykami.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Franchise Hockey Manager 6 cena w dniu premiery: 142,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Franchise Hockey Manager 6

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Franchise Hockey Manager 6 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 1.0 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki Intel HD lub lepsza
  • 6 GB HDD
  • Windows 7/8/10