Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka FourFourTwo: Touchline Passion (PC)
OkładkaFourFourTwo: Touchline Passion (PC)

FourFourTwo: Touchline Passion PC

Manager piłkarski pochodzący z firmy SCi. Podobnie jak w innych konkurencyjnych produkcjach gracz może w pełni oddać się swej pasji i dzięki swym dokonaniom stać się legendą w piłkarskim światku.

Sportowe | manager

Kolekcja gier
Obserwuj grę

FourFourTwo: Touchline Passion Premiera PC

11października2002

producent: SCi Games wydawca: Square Enix Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do FourFourTwo: Touchline Passion

Championship Manager 4

Total Club Manager 2003

Soccer Manager (2002)

FourFourTwo: Touchline Passion to manager piłkarski pochodzący z firmy SCi. Podobnie jak w innych konkurencyjnych produkcjach gracz może w pełni oddać się swej pasji i dzięki swym dokonaniom stać się legendą w piłkarskim światku, przy czym autorzy twierdzą, iż w tej produkcji nacisk położony został na to, by faktycznie poczuć się managerem i trenerem, a nie matematykiem uginającym się pod ciężarem setek statystyk i tabel.

W grze dostępnych jest kilka typów rozgrywki, tj.: Free Play (gdzie nie jesteśmy niczym ograniczeni, bierzemy pod swe skrzydła dowolną drużynę i prowadzimy ją przez kolejne mecze, mistrzostwa, itp.); Career (gdzie startujemy z samego dna, a naszym celem jest przeobrażenie podrzędnego klubu w klub ceniony w świecie); Classic Mode (pozwala przejść jeden ze złotych sezonów piłki nożnej, tj. 81/82); Legends Mode (gdzie 20 największych drużyn z historii zmaga się w jednym wyimaginowanym sezonie); Challenge Mode (obejmujemy pieczę nad klubem znajdującym się w lidzie na pozycji spadkowej w chwili, gdy do końca sezonu pozostały tylko trzy mecze - naszym zadaniem, jest doprowadzenie do tego, by zespół nie spadł do niższej ligi. Możemy też pomóc drużynie znajdującej się na drugiej pozycji w lidzie, pokonać dotychczasowego lidera); Multiplayer (rozgrywka wieloosobowa do czterech graczy równocześnie); oraz Tutorial (zapoznanie graczy z FourFourTwo: Touchline Passion).

Podczas gry możemy przejąć obowiązki managera i trenera, lub też wybrać sobie jedną z tych funkcji i całkiem skupić się na niej. Przed nami takie czynności, jak m.in. kupowanie i sprzedawanie zawodników (rynek transferowy), konferencje prasowe, zajmowanie się finansami klubu (tj. reklamy na stadionie, ustanie cen biletów, itp.), decydowanie o inwestycjach (m.in. unowocześnienie stadionu, więcej miejsc dla kibiców), ustalanie całego planu treningów (obozy szkoleniowe), ustawienie zespołu, planowanie taktyki w poszczególnych spotkaniach i dawanie piłkarzom indywidualnych wskazówek przed i w trakcie meczy.

W FourFourTwo: Touchline Passion przebieg meczów obserwujemy w pełni trójwymiarowej grafice i mamy stały wpływ na piłkarzy. Możemy skontaktować się z naszymi podopiecznymi z za linii bocznej i zmienić ich taktykę np. w przypadku nagłej zmiany pogody (dynamiczne warunki atmosferyczne) czy niespodziewanej gry przeciwnej drużyny.

W grze zawarto 21 autentycznych lig futbolowych z 9 krajów, między innymi znajdziemy tu czołowe zespoły ligi Angielskiej, Szkockiej, Włoskiej, Francuskiej i Niemieckiej. Piłkarze charakteryzowani się przez szereg statystyk używanych w rzeczywistości.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 4  

Nośnik: 1 CD

Wymagania wiekowe FourFourTwo: Touchline Passion: Odpowiednia dla każdego wieku.

FourFourTwo: Touchline Passion Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 450MHz
  • 128MB RAM
  • 32MB akcelerator 3D
  • 700 MB HDD