Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweANDiOS
Okładka Football Manager Mobile 2022 (AND)
OkładkaFootball Manager Mobile 2022 (AND)

Football Manager Mobile 2022

Football Manager 2022 Mobile

Specjalna wersja gry Football Manager 2022, przygotowana z myślą o urządzeniach mobilnych. Football Manager Mobile 2022 pozwala nam wcielić się w rolę menadżera klubu piłkarskiego i wziąć na swoje barki wszystkie kwestie związane z jego działalnością.

Sportowe | piłka nożna | manager piłkarski

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Football Manager Mobile 2022 Premiera

9lis2021za 15dni

AND iOS

Gry podobne do Football Manager Mobile 2022

PES Club Manager

Championship Manager 17

Football Manager Handheld 2015

Football Manager Mobile 2022 jest specjalną wersją gry Football Manager 2022, przygotowaną z myślą o urządzeniach mobilnych. Produkcja została opracowana przez odpowiedzialne za rozwój serii studio Sports Interactive, a jej wydaniem zajęła się sprawująca pieczę nad marką firma SEGA.

Mechanika

W Football Manager Mobile 2022 wcielamy się w rolę menadżera klubu piłkarskiego. W porównaniu z pierwowzorem, mechanika została nieco uproszczona i przystosowana do specyfiki gry na smartfonie lub tablecie, a co za tym idzie – do szybkich i krótkich rozgrywek. Niemniej na naszych barkach wciąż spoczywają tu wszystkie kwestie związane z działalnością drużyny piłkarskiej. Zajmujemy się więc transferami, ustaleniem taktyki w kolejnych spotkaniach, a także układaniem planów treningowych. Poza tym musimy dbać o kontakty z mediami oraz troszczyć się o finanse naszego klubu.

Dzięki oficjalnym licencjom w grze znalazły się prawdziwe drużyny i nazwiska. Każdy z piłkarzy został opisany przy pomocy rozmaitych statystyk odzwierciedlających to, jak radzi sobie na boisku; musimy pilnie się im przyglądać zwłaszcza podczas zakupów czy wymiany zawodników.

Kwestie techniczne

Football Manager Mobile 2022 posiada prostą, lecz przejrzystą oprawę graficzną. To samo tyczy się interfejsu, który przystosowano do ekranów dotykowych.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Football Manager Mobile 2022: Odpowiednia dla każdego wieku.

AND
iOS