Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka Football Liga Polska 2010 (PC)
OkładkaFootball Liga Polska 2010 (PC)

Football Liga Polska 2010 PC

Przejmujemy kontrolę nad drużyną piłkarską jednej z dwunastu różnych lig, w tym polskiej ekstraklasy lub pierwszej ligi. Zarządzamy zespołem, zatrudniamy nowych zawodników i obmyślamy dobrą taktykę na kolejne mecze.

Sportowe | manager | piłka nożna | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Football Liga Polska 2010 Premiera PC

anulowana

producent: IQ Publishing wydawca: IQ Publishing wydawca PL: IQ Publishing Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Gry podobne do Football Liga Polska 2010

Football Manager 2010

Football Manager 2011

FIFA Manager 11

Football Liga Polska 2010 to gra o tematyce sportowej, w której stajemy przed okazją wcielenia się w postać menadżera drużyny piłkarskiej. Za przygotowanie i wydanie omawianej produkcji odpowiada IQ Publishing.

Producent oddał do naszej dyspozycji dwanaście lig z sześciu różnych europejskich krajów, a konkretnie z Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Francji i Polski. Najciekawiej prezentują się oczywiście zmagania na rodzimym podwórku, oferując szansę przejęcia kontroli nad dowolnym zespołem z polskiej ekstraklasy lub pierwszej ligi. Dodatkowo możliwe jest skorzystanie z wbudowanego edytora, pozwalającego na stworzenie zupełnie nowej drużyny.

Podobnie jak w innych tytułach z tego gatunku, Football Liga Polska 2010 skupia się na konieczności właściwego zarządzania finansami klubu, zatrudniania i szkolenia najlepszych piłkarzy oraz obierania odpowiedniej taktyki na kolejne mecze. Każdy ze znajdujących się w grze piłkarzy opisany został 36 parametrami, w tym szybkością, wytrzymałością, zwinnością czy też preferencją odnośnie pozycji na boisku.

Poszczególne mecze obserwujemy na dwa sposoby, a mianowicie w trybie dwuwymiarowym, w którym widoczne są ikonki symbolizujące pozycje zawodników na murawie, oraz w pełnym trójwymiarze, pozwalającym na dokładniejsze przyglądanie się poczynaniom piłkarzy. Gra umożliwia naturalnie dokonywanie zmian w ustawieniach i składzie drużyny w trakcie meczu.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 5.0 / 10 na podstawie 275 głosów czytelników.

Football Liga Polska 2010 cena w dniu premiery: 59,90 PLN

Wymagania wiekowe Football Liga Polska 2010: Odpowiednia dla każdego wieku.