Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSPPSV
Okładka Flying Hamster (PSP)
OkładkaFlying Hamster (PSP)

Flying Hamster

Flying Hamster HD

Zręcznościowa gra platformow, w której sterujemy sympatycznym chomiczkiem, wyprodukowana przez studio Game Atelier. Jako chomiczek Newton wyruszamy za złowrogim Gigantycznym Orłem, który porwał naszą ukochaną.

Zręcznościowe | 2D | shoot 'em up | PSP minis | side-scroll | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Flying Hamster Premiera

8wrz2010

PSP

19gru2012

PSV

Przygotowana przez studio Game Atelier produkcja jest klasyczną strzelaniną, w której główny bohater porusza się ciągle w prawo eliminując przy pomocy różnych broni kolejne dziesiątki oponentów.

Gra rozpoczyna się od krótkiego wstępu fabularnego. Mały chomik Newton wraz z wybranką serca o imieniu Sookie spędza dzień na plaży. W pewnym momencie znajdują zakopane w piasku złote ziarenko. Przykuwa ono również uwagę przelatującego orła, który porywa trzymającą je Sookie. Newton nie ma wyjścia i musi uratować ukochaną. Zakłada gogle, czapkę i szalik pilota, a następnie wyrusza w pościg.

Przygotowana przez studio Game Atelier produkcja jest klasycznym dwuwymiarowym shoot' em upem, w którym główny bohater porusza się w prawo eliminując przy pomocy różnych broni kolejne fale oponentów. Nad ziemią utrzymujemy się dzięki zmyślnie zaprojektowanemu śmigłu, a strzelamy wypluwając z pyszczka znalezione po drodze przedmioty. W zależności od zebranych po drodze elementów, Newton może używać różnych ataków. Twórcy przygotowali kilka typów amunicji, poczynając od pestek słonecznika i czerwonej porzeczki, a kończąc na piwie i płomieniach.

Grafikę Flying Hamster przygotowano w kreskówkowej, kolorowej stylistyce. Postacie przeciwników i bossów są karykaturalne, a animacje ataków i obrażeń wzmacniają jeszcze humorystyczny wydźwięk gry.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Flying Hamster

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
PSP
PSV