Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Final Form (PC)
OkładkaFinal Form (PC)

Final Form PC

Final Form to futurystyczny FPS autorstwa warszawskiego Reikon Games. Kierujemy w nim humanoidalnym awatarem żywego statku kosmicznego i walczymy z hordami wrogów przy wykorzystaniu akrobatycznego zestawu ruchów.

Akcji | FPP | science fiction | FPS | polskie | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Final Form Premiera PC

2024

producent: Reikon Games wydawca: Prime Matter

Gry podobne do Final Form

Prey

Hard Reset

2084

Final Form to pierwszoosobowa strzelanka w realiach science fiction. Projekt opracowało znane z gry Ruiner polskie studio Reikon Games.

Fabuła

W grze kierujemy mechaniczną wojowniczką, będącą humanoidalnym awatarem żywego statku kosmicznego. Bohaterka jest tylko maszyną, więc gdy zostanie zniszczona, zastępuje ją następny egzemplarz.

W kampanii udajemy się poza granice znanego wszechświata, aby ochronić niebiańską istotę - esencję życia i stworzenia - przed wyniszczającą plagą.

Mechanika

Final Form to gra FPS, której główną atrakcją jest dynamiczny system walki. Potyczki odbywają się w szaleńczym tempie, a bohaterka jest niezwykle mobilna, potrafiąc wykonywać dalekie skoki i różnorodne akrobacje. Dodatkową atrakcją jest możliwość przyjmowania przez naszą postać formy kuli, co zwiększa tempo poruszania się.

Ostatnia modyfikacja 30 października 2023

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Final Form: 16+