Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka FIFA Online 4 (PC)

FIFA Online 4 PC

Kolejna odsłona darmowego cyklu piłkarskiego, który czerpie pełnymi garściami ze znanych produkcji AAA studia EA Sports. Za stworzenie gry FIFA Online 4 odpowiada koreański zespół EA Spearhead. Produkcja funkcjonuje w modelu free to play.

Sportowe | zagraj za darmo | piłka nożna

PC Windows
Okładka FIFA Online 4 (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

2021

Kolekcja gier
Obserwuj grę

FIFA Online 4 jest darmową, sieciową wersją cyklu piłkarskiego rozwijanego przez studio EA Sports, a równocześnie kontynuacją wydanego kilka lat wcześniej FIFA Online 3. Produkcja pozwala kierować własnym zespołem i brać udział w rozgrywkach przeciwko graczom z całego świata. Za stworzenie dodatku odpowiada zespół EA Spearhead. Rolę wydawcy ponownie pełni firma Garena.

Mechanika

Model rozgrywki FIFA Online 4 jest wzorowany na FIFA 18 i korzysta z wielu animacji i innych elementów tamtej produkcji. Gracze mogą zbudować własną drużynę, wybierając z obszernej listy odmiennych zawodników. Za rozgrywanie spotkań otrzymujemy walutę EP, za którą możemy kupować kolejnych sportowców i inne przedmioty. W grze dostępny jest także rynek, na którym można przeprowadzać transfery zawodników (pomiędzy graczami).

Tryby gry

W FIFA Online 4 możemy grać zarówno samotnie, jak i z innymi, jednak nacisk jest położny zdecydowanie na grę w trybie wieloosobowym. Do wyboru mamy kilka różnych możliwości – możemy prowadzić pojedyncze spotkania, a także brać udział w ligach i turniejach. Do dyspozycji graczy oddano także tryb FIFA Online World Tour, w którym zmagania są rejestrowane przez specjalny system rankingowy.

Kwestie techniczne

FIFA Online 4 posiada atrakcyjną, trójwymiarową oprawę graficzną, która nie odbiega drastycznie od tego, co znamy z FIFA 18. Modele zawodników zostały odwzorowane z dużą dbałością o szczegóły, a dostępne w grze stadiony dobrze oddają atmosferę prawdziwych obiektów, na których są wzorowane.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 5.0 / 10 na podstawie 20 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe FIFA Online 4

odpowiednia dla każdego wieku

Ofensywa EA Sports - darmowa FIFA Online 4 w Polsce, FIFA 21 na Stadia, w produkcji 6 tytułów mobilnych
Ofensywa EA Sports - darmowa FIFA Online 4 w Polsce, FIFA 21 na Stadia, w produkcji 6 tytułów mobilnych

wiadomość2 lutego 2021

Electronic Arts chce trafić do jeszcze większej liczby graczy. Firma ogłosiła szereg nowinek związanych z serią FIFA - w tym między innymi plany wydania 6 piłkarskich produkcji mobilnych.