Valgard - Nie będzie, to tytuł ekskluzywny platformy Origin (bo wydawany przez Electronic Arts)
Ktoś może grał? Zastanawiam się nad zakupem, ale jakoś tak cisza o tym tytule. :(
Czekałem na tę grę z nastawieniem, że będzie to luźna, niezbyt wymagająca i bardzo przyjemna dla oka platformówka i nie zawiodłem się. Gra czaruje od pierwszych chwil swoją oprawą graficzną ale to nic w porównaniu z warstwą dźwiękową. Jeśli nie będziecie od niej oczekiwać gameplayu pełnego akcji i rozbudowanej fabuły, a przy tym potraficie czerpać przyjemność z tego typu estetyki to tytuł dla was. Ponad to Ci, którzy mają choć trochę wrażliwości uznają, że główny bohater jest jedny z bardziej uroczych stworzonek.
Nie mogłem tej gry znaleć bo w przegldarce tego serwisu do wyszukania trzeba wpisac 3 znaki!
Fe to tylko dwa znaki. Halo!
spoiler start
Musiałem skorzystac z przegladarku Google
spoiler stop
Bardzo króciutka i bardzo łatwa gra logiczno-przygodowa. W sam raz na moment w którym za bardzo nie wiesz w co masz grać. Dla lubiących osiągnięcia jest dostępna swobodna eksploracja po zakończeniu fabuły i tytuły do zdobycia na platformie Origin. Fabuła piękna i wzruszająca. Polecam całym sercem.
Niezwykła przygoda w bajecznym fioletowym świecie. Podróżujemy małym skrzatem odkrywając tajemnicę planety i pomagając większym stworkom. Wyzwania są bardzo ciekawe. Warto zbierać kryształy; dzięki nim zdobywamy różne umiejętności. Polecam!
Graficznie mimo niczego wielkiego trzeba docenić wyobraźnię twórców, ponieważ zarówno wrogowie jak i my oraz pozostałe stworzenia ze świata są bardzo ciekawe. Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, śpiewanie stworka/zwierzaka, które jest głównym elementem mechaniki i przy tym wykorzystywanie coraz to nowszych umiejętności jest na swój sposób ciekawe. Ale gra niestety po krótkim czasie zaczyna nudzić, misje są powtarzalne i polega na monotonnym skradaniu i zbieraniu kryształu.