Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCXONEPS4
Okładka Farming Simulator 19: Ambassador Edition (PC)
OkładkaFarming Simulator 19: Ambassador Edition (PC)

Farming Simulator 19: Ambassador Edition

Wydanie gry Farming Simulator 19, wzbogacone o wszystkie dodatki, w tym o rozszerzenia Platinum Expansion oraz Alpine Farming Expansion. W Farming Simulator 19: Ambassador Edition na naszych barkach spoczywają wszystkie kwestie związane z zarządzaniem farmą.

Symulacje | ekonomiczne | rolnicze | pakiet | reedycje/remastery/remaki | maszyny i urządzenia | kooperacja

Farming Simulator 19: Ambassador Edition Premiera

21cze2022

PC PS4 XONE

Gry podobne do Farming Simulator 19: Ambassador Edition

Farming Simulator 17

Farmer's Dynasty

Pure Farming 2018

Farming Simulator 19: Ambassador Edition to wzbogacona o wszystkie dodatki wersja gry symulacyjnej pod tytułem Farming Simulator 19, wydanej w 2018 roku. Produkcja została opracowana przez sprawujące pieczę nad marką studio GIANTS Software.

Oprócz podstawowej wersji gry, Farming Simulator 19: Ambassador Edition zawiera dwa duże rozszerzenia, czyli Platinum Expansion oraz Alpine Farming Expansion, a także szereg mniejszych DLC: Anderson Group Equipment Pack, Kverneland & Vicon Equipment Pack, GRIMME Equipment Pack, John Deere Cotton, Bourgault oraz Rottne Pack.

Mechanika

W Farming Simulator 19: Ambassador Edition zabawę rozpoczynamy od stworzenia postaci. Dalej nie pozostaje nam nic innego, jak rzucić się w wir obowiązków.

Rozgrywka toczy się na trzech (łącznie z wprowadzoną w dodatku Alpine Farming lokacją Erlengrat) dużych mapach o otwartej strukturze. W trakcie zabawy zajmujemy się uprawą pól, zbieraniem plonów (nowe uprawy to bawełna i owies) i ich sprzedażą, hodowlą zwierząt (do świń, krów, owiec czy kur dołączają tu konie oraz psy), a także kupowaniem ziemi. Poza tym z czasem możemy zacząć rozbudowywać samą farmę, wznosząc na niej szereg przydatnych budynków gospodarczych. Co ciekawe, w grze wprowadzono mechanizm zmęczenia protagonisty; im cięższą pracę wykonujemy w ciągu dnia, tym dłuższy sen jest nam potrzebny w ciągu nocy.

Gra oferuje przy tym rozbudowany zestaw pojazdów oraz maszyn rolniczych od wiodących marek, jak John Deere, Case IH, New Holland, Massey Ferguson czy wreszcie CLAAS, wprowadzony w rozszerzeniu Platinum Expansion. Poza tym chętni mogą dosiąść wierzchowca i konno przemierzać swoje gospodarstwo.

Tryby gry

Farming Simulator 19: Ambassador Edition pozwala na zabawę w pojedynkę lub na rozgrywkę w trybie współpracy przez Internet.

Kwestie techniczne

Oprawa graficzna gry Farming Simulator 19: Ambassador Edition prezentuje przyzwoity poziom. Na tle wcześniejszych odsłon cyklu tytuł wyróżnia się za sprawą poprawionych tekstur, lepszego oświetlenia oraz udoskonalonych animacji. Poza tym tytuł wspiera modyfikacje tworzone przez fanów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-16  

Farming Simulator 19: Ambassador Edition cena w dniu premiery: 79.900000

Klasyfikacja PEGI Farming Simulator 19: Ambassador Edition

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Farming Simulator 19: Ambassador Edition Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core i3-2100T 2.5 GHz / AMD FX-4100 3.6 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 2 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7770 lub lepsza
  • Windows 7/8/10 64-bit
PC
PS4
XONE