Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweNDS
Okładka Farm Frenzy: Animal Country (NDS)

Farm Frenzy: Animal Country NDS

Wcielamy się w postać rolnika i umiejętnie zarządzamy własnym gospodarstwem. Równolegle ochraniamy posiadane tereny przed atakami wrogo nastawionych niedźwiedzi.

Zręcznościowe | rolnicze | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Farm Frenzy: Animal Country (NDS)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

1czerwca2010

27sierpnia2010

pudełko PL

Animal Country: Life on the Farm to przygotowana z myślą o młodszych użytkownikach konsoli DS gra zręcznościowo-przygodowa, której ogólne założenia nawiązują do popularnej serii Harvest Moon. Za wydanie omawianej produkcji odpowiedzialna jest polska firma City Interactive.

W trakcie zabawy wcielamy się w postać rolnika, zarządzając przydzielonym przez grę gospodarstwem. Lista obowiązków sterowanej postaci obejmuje między innymi użyźnianie gleby, sadzenie warzyw, zbieranie kurzych jaj, strzyżenie owiec czy dojenie krów. Pozyskane w taki sposób dobra sprzedajemy na lokalnym targowisku, kupując jednocześnie surowce wymagane do zapewnienia dalszego funkcjonowania. W miarę rozwoju rozgrywki nasze rolnicze imperium stopniowo się rozrasta, dzięki czemu możemy zagospodarować nowe tereny, czy to tworząc pola pod uprawy czy stawiając budynki wybierane z listy ponad dziesięciu obiektów (m.in. stodoła i piekarnia).

Zabawa dodatkowo urozmaicana jest przez obecność czterech gatunków niedźwiedzi, przed którymi musimy ochraniać cenne zasoby gospodarstwa. Z drugiej strony możemy jednak liczyć na obecność psów i kotów, towarzyszących postaci rolnika w jego codziennych obowiązkach. Za kolejne osiągnięcia jesteśmy nagradzani specjalnymi odznaczeniami, których w całej grze jest prawie dwadzieścia.

Rozgrywka jednocześnie toczy się na obu ekranikach konsoli Nintendo DS, przy czym ekran dotykowy wykorzystywany jest głównie do potwierdzania wykonywania określonych czynności. Gra wyświetla wiele cennych informacji, między innymi na temat stanu zapasów czy ilości posiadanej gotówki. Oprócz tego możliwe jest wyświetlenie mapy całego gospodarstwa.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8.4 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99,99 PLN

Wymagania wiekowe Farm Frenzy: Animal Country

odpowiednia dla każdego wieku