Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS3X360
Okładka Fallen Frontier (X360)

Fallen Frontier

Zręcznościowa, platformowa strzelanka akcji, osadzona w przyszłości. Jako doświadczony stróż prawa wybieramy się w okolice Alpha Centauri, aby wymierzyć sprawiedliwość. W dwuwymiarowym świecie możemy zagrać z innymi za pośrednictwem trybu kooperacji.

Akcji | FPP

Okładka Fallen Frontier (X360)

data premiery gry:

anulowana

PC PS3 X360
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fallen Frontier to dynamiczna zręcznościówka osadzona w świecie odległej przyszłości. Jest to debiutanckie dzieło zespołu Moonshot Games, w skład którego wchodzą byli pracownicy studia Bungie, czyli firmy znanej z serii takich jak Halo, Marathonczy Myth.

Gracze wcielają się w doświadczonego stróża prawa z Ziemi, który udaje się na krańce skolonizowanej przestrzeni kosmicznej - do planet krążących wokół gwiazdy znanej jako Alpha Centauri. Kieruje nim pragnienie zemsty, jednak już wkrótce przekona się, że lokalne światy kryją wiele sekretów, których nie zamierzają wyjawiać bez walki.

Gra stanowi połączenie platformówki ze strzelanką. Z tego pierwszego gatunku zaczerpnięto sposób poruszania się i przedstawiania akcji. Gracz podróżuje po rozległych dwuwymiarowych poziomach i co chwilę musi pokonywać kolejne przeszkody. Reszta gry nastawiona jest na nieustanną akcję, której głównym składnikiem jest strzelanie do zasiedlających dany level przeciwników.

Bohater wyposażony jest w obszerny zestaw śmiercionośnego uzbrojenia. Wraz z postępami w grze otrzymujemy również dostęp do potężnych umiejętności specjalnych. Fallen Frontier oferuje zarówno kampanię dla pojedynczego gracza, jak i tryb kooperacyjny.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Gry podobne do Fallen Frontier

Wymagania wiekowe Fallen Frontier

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Fallen Frontier

Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Wieści ze świata (Destiny, Fables, Fallen Frontier, Halo 2) 13/2/13
Wieści ze świata (Destiny, Fables, Fallen Frontier, Halo 2) 13/2/13

wiadomość13 lutego 2013

Dziś piszemy m.in. o planowanej zapowiedzi gry Destiny, dalszych pracach nad przygodówką Fables, anulowanej zręcznościówce Fallen Frontier, a także przedłużeniu wsparcia dla trybu multiplayer w pecetowej wersji Halo 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Byli pracownicy studia Bungie zapowiadają grę Fallen Frontier

wiadomość9 marca 2011

Zespół deweloperski Moonshot, składający się z byłych pracowników studia Bungie (Michel Bastien, Damián Isla oraz Rob Stokes), zaprezentował dzisiaj pierwszy zwiastun swojej premierowej gry Fallen Frontier.

PC
PS3
X360