Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCX360
Okładka Fable III: Traitor's Keep (PC)

Fable III: Warownia Zdrajcy

Fable III: Traitor's Keep

Fable III: Traitor’s Keep jest drugim fabularnym dodatkiem typu DLC do wydanej w 2010 roku gry z gatunku action-RPG - Fable III. Akcja rozszerzenia koncentruje się wokół wydarzeń w Ravenscar Keep, czyli więzieniu, do którego Król Logan wtrącał wszystkich swoich przeciwników.

To jest dodatek do gry Fable III.

RPG | FPP | TPP | fantasy | RPG akcji

Okładka Fable III: Traitor's Keep (PC)

data premiery gry:

1mar2011

X360

3cze2011

PC

Fable III: Traitor’s Keep to kolejny pełnowymiarowy dodatek DLC do stworzonej przez Petera Molyneux i studio Lionhead gry roleplaying. Przedłuża on zabawę oferując całkiem nowe lokacje do zwiedzenia i zadania do wypełnienia.

Fabuła rozszerzenia obraca się wokół Ravenscar Keep, czyli więzienia do którego Król Logan wtrącał wszystkich, którzy mogli stanowić zagrożenie dla jego rządów. Jednym z nich był generał Turner - uwięziony za próbę zorganizowania przewrotu. Dodatek oferuje nową historię oraz dodatkowe lokacje wypełnione zadaniami do wykonania. Podczas przygody m.in. odwiedzimy samo Ravenscar Keep, gdzie spróbujemy powstrzymać bunt więźniów. Drugą nową miejscówką jest posiadłość Godwin. Po śmierci jej właściciela przypadła ona w spadku jego córce, która wykorzystała ją by oddać się swojej pasji, czyli badaniu najbardziej dziwnych stworzeń zamieszkujących Albion. Ostatnią lokacją jest wyspa Clockwork. Zamieszkuje ją Doktor Faraday, dawny prezes firmy Reaver Industries, tej samej która odpowiedzialna jest za szybki rozwój technologiczny całej krainy. Obecnie dostępu do wynalazcy strzegą stworzone przez niego roboty.

Traitor’s Keep oferuje cztery nowe zadania do wykonania, które starczają na około trzy godziny zabawy. Zwiedzenie każdego zakątka i znalezienie wszystkich rozrzuconych przedmiotów to kolejne dwie godziny. Gracze mogą ponadto zdobyć 250 punktów Osiągnięć. Nie zapomniano też o dodatkowych kostiumach dla naszego bohatera. Co ciekawe, otrzymujemy również możliwość posiadania mechanicznego psa. Dostępne w dodatku uzbrojenie jest dostępne jedynie dla posiadaczy telefonów z systemem Windows 7 i zainstalowaną mini grą.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 7,1 / 10 na podstawie 81 głosów czytelników.

Gry podobne do Fable III: Warownia Zdrajcy

Klasyfikacja PEGI Fable III: Warownia Zdrajcy

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Fable III: Warownia Zdrajcy

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2.9 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 896 MB (GeForce 260GTX lub lepszy)
  • 12 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Fable III: Traitor’s Keep - recenzja gry
Fable III: Traitor’s Keep - recenzja gry

Recenzja 21 marca 2011, 11:31

Kto jest ostatnim przeciwnikiem, nie zdradzę, jestem jednak pewny, że będziecie zaskoczeni. Nie będą natomiast niespodzianką bonusy, które otrzymujemy, kupując dodatek. Oprócz kilku strojów i trzech nowych rodzajów broni jako prezent dostajemy nową „rasę” psa. Cudzysłowu używam celowo, bowiem nasz psiak doskonale pasuje do wyspy doktora Faradaya, jednym słowem – jest robotem. Zachowuje się dokładnie tak jak każda inna wersja naszego pupila, ale wygląda kosmicznie. Natomiast nowy oręż dla naszego bohatera nie jest dostępny dla każdego. Wymaga posiadania telefonu z systemem Windows 7 i zainstalowania gry Fable: Coin Golf. Nie jest to posunięcie do końca fair, maniacy zbierania wszystkiego, co da się zebrać, staną przed trudnym wyborem – na pewno o modelu telefonu, jaki chcemy kupić, nie powinna decydować gra. Ale cóż... jako element promocji komórkowych „okienek” takie zagranie raczej nie dziwi.

X360
PC