Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Epic of Kings (iOS)

Epic of Kings

Utrzymana w klimatach fantasy brutalna gra akcji, stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych przez studio Dead Mage. Akcja Epic of Kings toczy się w krainie Khunirath, która przed laty była areną wielkiej wojny bogów.

Akcji | TPP | fantasy | walka

Okładka Epic of Kings (iOS)

producent: Dead Mage

wydawca: Dead Mage

Strona oficjalna

data premiery gry:

anulowana

AND

19lut2016

iOS

Epic of Kings to brutalna gra akcji utrzymana w klimacie fantasy. Projekt wyszedł spod ręki pracowników studia Dead Mage, czyli autorów popularnej platformówki Shadow Blade.

Akcja gry toczy się w ponurej krainie fantasy znanej jako Khunirath. Przed laty jej ziemie były świadkiem wojny bóstw, ale dawno temu przeszła już ona do historii. Ówcześni herosi i generałowie przeobrazili się w najemników, którzy przemierzają królestwa w poszukiwaniu okazji do zarobku i przetestowania swoich umiejętności. Gracze wcielają się w jednego z takich wojowników. Zostaje on wplątany w z pozoru mały konflikt, który szybko okazuje się czymś znacznie poważniejszym.

Zabawa sprowadza się głównie do toczenia brutalnych pojedynków jeden na jednego. W trakcie starć nie mamy bezpośredniej kontroli nad ruchami postaci po planszy i zamiast tego za pomocą gestów wyprowadzamy ciosy, aktywujemy umiejętności specjalne oraz wykonujemy uniki. Autorzy opracowali rozbudowany system ekwipunku, który pozwala nam na korzystanie z dziesiątek różnych typów uzbrojenia. Dodatkową atrakcją są sekwencje typu Quick Time Event, mające postać efektownych scenek przerywnikowych wymagających w określonych momentach interakcji użytkownika.

Wszystko to ukazane zostało w atrakcyjnej trójwymiarowej grafice, napędzanej technologią Unreal Engine 3.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do Epic of Kings

Wymagania wiekowe Epic of Kings

12+

Epic of Kings – gra akcji od twórców Shadow Blade trafi na iOS i Androida w przyszłym roku
Epic of Kings – gra akcji od twórców Shadow Blade trafi na iOS i Androida w przyszłym roku

wiadomość13 października 2014

Znany z Shadow Blade zespół Dead Mage Studios zapowiedział zainspirowaną cyklem Infinity Blade.

iOS
AND