Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneiOSAND
Okładka Enchanted Realm (iOS)
OkładkaEnchanted Realm (iOS)

Enchanted Realm

Utrzymana w bajkowych klimatach gra ekonomiczna, w której stajemy na czele własnego królestwa fantasy, a naszym celem jest doprowadzenie go do świetności i dobrobytu.

Strategiczne | fantasy | ekonomiczne | zagraj za darmo | MMO | społecznościowe

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Enchanted Realm Premiera

22gru2011

AND

23kwi2012

iOS

Gry podobne do Enchanted Realm

The Tribez

Maritime Kingdom

Rule the Kingdom

Enchanted Realm to utrzymana w stylistyce fantasy gra ekonomiczna z popularnego gatunku społecznościowych „city builderów”, w której zadaniem graczy jest rozbudowa własnego bajkowego królestwa. Za powstanie tytułu odpowiada specjalizująca się w grach mobilnych i przeglądarkowych litewska firma Game Insight, znana z takich bestsellerów jak Paradise Island, Big Business, My Country czy The Tribez.

Akcja gry toczy się w tytułowym zaczarowanym królestwie, w którym magia jest profesją traktowaną na równi z innymi zawodami. Gracz wciela się w rolę nowego władcy owej krainy, a jego zadaniem jest rozbudowa królestwa i doprowadzenie go do świetności. Do naszej dyspozycji oddano szeroką gamę budynków mieszkalnych – dzięki którym powiększymy liczebność populacji oraz produkcyjnych – które zapewnią nam niezbędne do rozbudowy złoto. Każdy z rzemieślników wymagać będzie określonej liczby jedzenia, które zapewnimy sobie prowadząc rozmaite uprawy. Rozgrywka sprowadza się do realizacji kolejnych zadań związanych z fabułą gry. W miarę zyskiwania kolejnych poziomów doświadczenia odblokowujemy dostęp do kolejnych budynków i poznajemy następne rozdziały opowiadanej przez twórców historii.

Enchanted Realm odznacza się niezłą oprawą graficzną, utrzymaną w typowo bajkowej stylistyce. Dodatkowo nasze królestwo możemy upiększyć całą masą dekoracji, a stylistyka i wystrój budynków zmieniają się w zależności od pory roku. Gra korzysta z popularnego modelu free-to-play – dzięki mikrotransakcjom możemy obejść szereg typowych dla gatunku ograniczeń, takich jak np. czas finalizacji kontraktów. Szereg przydatnych bonusów uzyskać możemy także zbierając specjalne kolekcje przedmiotów, które wypadają w sposób losowy z poszczególnych budynków.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Enchanted Realm: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND