Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweGCNPS2GBAXBOXPC
Okładka Ed, Edd n Eddy: The Mis-Edventures (GBA)
OkładkaEd, Edd n Eddy: The Mis-Edventures (GBA)

Ed, Edd n Eddy: The Mis-Edventures

Ed, Edd n Eddy to seria kreskówek autorstwa Danny'ego Antonucci, którą mogliśmy oglądać na kanale telewizyjnym Cartoon Network. Opowiada ona o przygodach tytułowej trójki bohaterów, którzy kombinują na wszystkie sposoby, jak by tu zarobić trochę grosza.

Zręcznościowe | seriale animowane | elementy logiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ed, Edd n Eddy: The Mis-Edventures Premiera

anulowana

XBOX GCN

1lis2005

PS2 GBA

2lis2005

PC

Gry podobne do Ed, Edd n Eddy: The Mis-Edventures

Prince of Persia: The Sands of Time

Arthur and the Minimoys

Madagascar

Ed, Edd n Eddy to seria kreskówek autorstwa Danny'ego Antonucci, którą mogliśmy oglądać na kanale telewizyjnym Cartoon Network. Opowiada ona o przygodach tytułowej trójki bohaterów, którzy kombinują na wszystkie sposoby, jak by tu zarobić trochę grosza. Jednakże wszystkie ich niesamowite pomysły kończą się fiaskiem, jak to zwykło bywać w kreskówkach.

Ed, Edd n Eddy: The Mis-Edventures jest grą zręcznościową z wplecionymi wieloma zróżnicowanymi łamigłówkami. Kierujemy w niej całą trójką bohaterów. Samodzielnie przełączamy się między nimi (pozostałymi kieruje w tym samym czasie sztuczna inteligencja), biorąc pod uwagę, który z nich nam się właśnie może przydać, wszak każdy z chłopaków posiada odmienne zdolności. Ed jest silny i może dźwigać ciężkie przedmioty, Edd to typ młodzieżowego geniusza, który potrafi posługiwać się wszelkimi maszynami i innym tałatajstwem, zaś Eddy jest cichy i ma przy sobie bardzo groźną broń - śmierdzące bomby! Koledzy mogą także ze sobą współpracować, ażeby dostać się do pozornie niedostępnych miejsc.

Gra jest wypełniona po brzegi humorem właściwym dla kreskówki, ponadto wszystkie postacie odtworzono zgrabnie w grafice trójwymiarowej. Poza trójką głównych bohaterów spotykamy w Ed, Edd n Eddy: The Mis-Edventures inne postacie znane z ekranów telewizorów, takie jak Sara, Jimmy, Jonny 2x4, Plank, Kelvin i masa innych. Cała zabawa trwa dziesięć poziomów, których poziom trudności nie jest wygórowany (ze względu na grupę wiekową potencjalnych odbiorców). W jej trakcie odblokowujemy nowe lokacje, wykonując różne dziwaczne zadania, takie jak sprzedawanie rożków ze śniegiem jako lodów.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8 / 10 na podstawie 619 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Ed, Edd n Eddy: The Mis-Edventures

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Ed, Edd n Eddy: The Mis-Edventures Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 1 GHz
  • 256 MB RAM
  • karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows 2000/XP
Nintendo GameCube

GameCube

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
PC
XBOX
GCN
PS2
GBA