Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWii
Okładka EA Sports Active: NFL Training Camp (Wii)

EA Sports Active: NFL Training Camp Wii

Zestaw minigier, które pozwalają użytkownikom konsoli popracować nad kondycją, siłą, zręcznością i innymi cechami potrzebnymi każdemu futboliście.

Sportowe | futbol amerykański | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka EA Sports Active: NFL Training Camp (Wii)

producent: EA Sports

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

16listopada2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

EA Sports Active: NFL Training Camp jest kolejnym tytułem, który zachęca graczy do ruchu przed telewizorem. Tym razem całość oparto o futbol amerykański i związane z nim metody treningowe.

Twórcy przygotowali szereg różnych mini-gier, które pozwalają użytkownikom konsoli Nintendo popracować nad kondycją, siłą, zręcznością i innymi cechami potrzebnymi każdemu dobremu futboliście. Łączna liczba wyzwań i zadań jakie czekają na grających zamyka się w liczbie 70.

Cała produkcja oparta jest o licencję NFL, która pozwala wykorzystać stadiony, drużyny i zawodników znane wszystkim fanom ligi. Dzięki temu zabiegowi użytkownicy Wii mogą trenować razem z najpopularniejszymi graczami świata na rzeczywiście odwzorowanych obiektach sportowych.

Twórcy z EA Canada zaprosili do współpracy nad tytułem doświadczonych trenerów, którzy swoimi radami uzupełnili program szkoleniowy. Na graczy, prócz pojedynczych konkurencji, czekają też całe 60-dniowe kursy, które mają na celu nauczenie i udoskonalenie podstawowych umiejętności potrzebnych przy grze w futbol amerykański.

EA Sports Active: NFL Training Camp pozwala mierzyć się w niektórych wyzwaniach nawet dwóm osobom przed jednym telewizorem, a także porównywać swoje osiągnięcia przez sieć. Gra dysponuje też osobnymi programami treningowymi dla dzieci i dorosłych i pozwala dostosować model ćwiczeń do grających.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe EA Sports Active: NFL Training Camp

odpowiednia dla każdego wieku