Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOS
Okładka Durango: Wild Lands (AND)
OkładkaDurango: Wild Lands (AND)

Durango: Wild Lands

Produkcja typu MMORPG opracowana przez studio What!.

RPG | zagraj za darmo | dinozaury | MMORPG | widok izometryczny | survival | MMO | prehistoria

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Durango: Wild Lands Premiera

15maj2019

iOS AND

Gry podobne do Durango: Wild Lands

Iesabel

KingsRoad

Zenonia S: Rifts in Time

Durango to wydane na platformę AND i iOS prehistoryczne MMORPG. Grę opracowało studio What!, a wydała firma Nexon. Całość korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Fabuła

Akcja Durango toczy się w postapokaliptycznej krainie, w której z jednej strony żyją pochodzący z czasów współczesnych ludzie, a z drugiej miejsce to pełne jest prehistorycznych bestii, takich jak dinozaury czy mamuty. Z nowoczesnych technologii pozostały same reszty, dlatego ocaleli muszą ponownie nauczyć się metod przetrwania, które wykorzystywali ich przodkowie.

Mechanika

W wydanym na platformę AND i iOS Durango akcję obserwujemy z kamery umieszczonej wysoko nad głową postaci. Rozpoczynając zabawę wybieramy płeć, wygląd i startowe umiejętności, a potem w czasie przygód gromadzimy punkty doświadczenia, które pozwalają rozwijać nasze alter ego. Gra kładzie nacisk na aspekty survivalowe. Konieczne jest gromadzenie pożywienia i wody, szukanie surowców oraz konstruowanie przedmiotów i budynków. Nie zabrakło także systemu uprawy roli.

Samotne przetrwanie jest niezwykle trudne, dlatego najlepiej jest dołączyć do jakiejś społeczności innych graczy. Towarzysze broni są zwłaszcza przydatni podczas polowań na dużą zwierzynę oraz obrony osad przed innymi grupami ludzi. System walki rozgrywany jest w czasie rzeczywistym i istotną rolę odgrywa w nim zastawianie pomysłowych pułapek.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Oczekiwania czytelników: 8,9 / 10 na podstawie 65 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Durango: Wild Lands: 16+

iOS
AND