Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWWW
Okładka Dungeon Rampage (WWW)
OkładkaDungeon Rampage (WWW)

Dungeon Rampage WWW

Gra RPG akcji osadzona w klimacie fantasy ukazanym z przymrużeniem oka. Wcielamy się w bohatera walczącego z hordami potworów złego maga. W trakcie zabawy korzystamy z pomocy znajomych lub losowo dobranych graczy i wspólnie zdobywamy doświadczenie, złoto oraz potężne bronie.

RPG | fantasy | Facebook | humorystyczne | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dungeon Rampage Premiera WWW

premiera światowa

5września2012

Gra przestała działać

13lutego2017

producent: Rebel Entertainment wydawca: Rebel Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Dungeon Rampage

Fighting Force

Dungeon Fighter Online

Dungeon Overlord

Dungeon Rampage to gra przeglądarkowa kładąca nacisk na dużą dawkę akcji, wzbogacona o elementy RPG w postaci rozwoju statystyk postaci i ulepszania wyposażenia. Fabuła stanowi jedynie pretekst do rozpoczęcia walki, a opowiada o pewnej dziewczynie, której piesek został rzucony na pożarcie hordzie potworów dowodzonych przez złego maga. Szukając zemsty postanawia ona wynająć grupkę najemników. Ci na widok oferowanej zapłaty nie zastanawiają się zbyt długo…

Na początku zabawy mamy do dyspozycji tylko jedną klasę postaci – berserkera, a pozostałe, w tym między innymi łuczniczkę i maga, odblokowujemy dopiero później. Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym i sterujemy bohaterem za pomocą klawiatury lub myszki. Każda z klas dysponuje trzema rodzajami broni/ataków, na przykład wspomniany berserker specjalizuje się w toporach i młotach zadających ogromne obrażenia. Za pokonanych przeciwników otrzymujemy złoto oraz punkty doświadczenia. Po awansie na wyższy poziom dostajemy z kolei punkty treningowe pozwalające na poprawienie statystyk wojownika – każda z postaci posiada cztery charakterystyczne dla niej cechy, np. siłę ataku czy szybkość.

Kwintesencję zabawy w Dungeon Rampage stanowi tryb kooperacji. Gra została stworzona z myślą o serwisach społecznościowych i zapraszaniu do zabawy znajomych. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby skorzystać z pomocy losowo wybranych użytkowników lub umówić się za pośrednictwem wbudowanego czatu.

Zdobytą w trakcie rozgrywki gotówkę możemy przeznaczyć na zakup lepszego wyposażenia w sklepie. Jak przystało na produkcje free-to-play, twórcy nie omieszkali wprowadzić wirtualnej waluty w postaci kryształów nabywanych za prawdziwe pieniądze.

Gra Dungeon Rampage posiada komiksową oprawę graficzną podkreślającą humorystyczny charakter całej produkcji. W trakcie walki na śmierć i życie często towarzyszą nam owacje rozentuzjazmowanej publiczności.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 8,9 / 10 na podstawie 66 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Dungeon Rampage: Odpowiednia dla każdego wieku.