Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowe3DS
Okładka DualPenSports (3DS)
OkładkaDualPenSports (3DS)

DualPenSports 3DS

Zbiór mini-gier o tematyce sportowej wykorzystujący do zabawy dwa specjalne stylusy. Wśród dostępnych dyscyplin jest m.in. łucznictwo, siatkówka, piłka nożna, baseball i jazda na nartach.

Sportowe | baseball | casual | piłka nożna | sporty zimowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

DualPenSports Premiera 3DS

21czerwca2011

producent: Bandai Namco Entertainment wydawca: Bandai Namco Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do DualPenSports

Rayman 3D

Rabbids 3D

Carps & Dragons

Przygotowany przez Konami tytuł, DualPenSports, jest kolejnym zbiorem mini-gier o tematyce sportowej. Tym co wyróżnia produkcję na tle innych, jest konieczność korzystania z dwóch stylusów do pokonywania kolejnych oponentów w różnych dyscyplinach.

Autorzy przygotowali siedem różnych zadań. Obok klasycznego łucznictwa, występują także m.in. koszykówka, piłka nożna, boks, baseball i jazda na nartach. Wszystkie konkurencje wymagają wykorzystywania dwóch stylusów na dotykowym ekraniku konsolki. Najczęściej jeden z nich służy do przygotowania akcji, jaką ma wykonać sportowiec, a drugi do jej wykonania. Przykładem może być łucznictwo, w którym jednym stylusem naciągamy cięciwę i mierzymy, a drugim wypuszczamy strzałę z odpowiednią siłą.

DualPenSports ma dwa podstawowe tryby rozgrywki, w których rywalizujemy z kolejnymi wirtualnymi przeciwnikami o coraz lepszych umiejętnościach lub staramy się pobić wyznaczone przez autorów wyniki. Konami przygotowało także możliwość walki z innymi użytkownikami handhelda przez Wi-Fi. Liczbę modułów uzupełnia reżim treningowy, w którym możemy trenować refleks i umiejętność posługiwania się stylusem, wykonując regularnie konkretne ćwiczenia.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe DualPenSports: 12+