Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiSwitchiOSAND
Okładka #DRIVE (Switch)

#DRIVE

#DRIVE to polska gra zręcznościowa utrzymana w konwencji endless runnera. Gracze siadają za kierownicą kultowych samochodów i ruszają w drogę po niekończonych się trasach wypełnionych różnego rodzaju przeszkodami.

Wyścigi | samochodowe | zagraj za darmo | polskie | indie

Okładka #DRIVE (Switch)

data premiery gry:

20mar2019

AND

23maj2019

iOS

16lut2021

Switch
Kolekcja gier
Obserwuj grę

#DRIVE to prosta gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio Lionsharp Studios. Produkcja jest klasycznym przedstawicielem gatunku endless runnerów, do którego zaliczyć można takie gry jak Subway Surfers czy Temple Run 2.

Mechanika

W #DRIVE siadamy za kierownicą samochodu i ruszamy w drogę po jednej z kilku dostępnych tras. Jak we wszystkich endless runnerach, pojazd porusza się samodzielnie, a gracze mają możliwość jedynie kontrolować jego prędkość oraz skręcać.

Cała zabawa sprowadza się do poruszania się po drodze i unikania przeszkód tak długo, aż prowadzony pojazd nie ulegnie zniszczeniu, nie skończy się w nim paliwo lub gracz nie da się złapać policji. W celu wydłużenia rozgrywki oddano szereg dodatków, które mogą niwelować wskazane powyżej problemy. W czasie jazdy zbierane są kapsle oraz monety. Wymienić je można na nowe pojazdy oraz kolejne trasy.

Kwestie techniczne

#DRIVE oferuje prostą, utrzymaną w komiksowym stylu oprawę graficzną. Całość inspirowana jest filmami akcji z lat 80-tych i 90-tych.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe #DRIVE

odpowiednia dla każdego wieku

AND
iOS
Switch