Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweiOSAND
Okładka Hill Climb Racing 2 (iOS)
OkładkaHill Climb Racing 2 (iOS)

Hill Climb Racing 2

Kontynuacja serii zwariowanych mobilnych zręcznościówek studia Fingersoft. W grze Hill Climb Racing 2 ponownie zasiadamy za kierownicą masy zróżnicowanych pojazdów, a naszym zadaniem jest przejechanie określonej trasy w możliwie efektownym stylu.

Zręcznościowe | zagraj za darmo | off-road | motocyklowe | 2D | motocross

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hill Climb Racing 2 Premiera

18paź2016

iOS AND

producent: Fingersoft wydawca: Fingersoft Strona oficjalna

Gry podobne do Hill Climb Racing 2

#DRIVE

Trials Frontier

Joe Danger Infinity

Hill Climb Racing 2 jest drugą odsłoną zwariowanych zręcznościówek, opracowanych przez studio Fingersoft z myślą o urządzeniach mobilnych. Tytuł pojawił się między innymi na platformie AND i iOS, gdzie jest dystrybuowany w modelu free-to-play.

Mechanika

W Hill Climb Racing 2 akcja prezentowana jest w perspektywie bocznej. Gracz zasiada za kierownicą zróżnicowanych pojazdów, a jego zadaniem jest przejechanie określonej trasy w możliwie najbardziej efektownym stylu. Do jego dyspozycji oddano zarówno samochody terenowe, jak i motocykle, a nawet skutery oraz autobusy. Kluczem do sukcesu jest wykorzystywanie wszechobecnych skoczni i wykonywanie w powietrzu sztuczek oraz akrobacji – co ciekawe, triki są dostępne niezależnie od wybranej maszyny.

Wygląd zawodnika można dostosować do indywidualnych preferencji – bogata garderoba obejmuje kaski, kapelusze, kombinezony, koszule, czy choćby spodnie. Dodatkowo na modyfikacje podatne są poszczególne pojazdy – rozbudowane opcje tuningu pozwalają zarówno na zmianę koloru, jak i podrasowanie osiągów. W zamian za zdobywaną w trakcie rozgrywki walutę możemy na przykład udoskonalić silnik, zmienić opony bądź ulepszyć zawieszenie.

Tryby gry

W przeciwieństwie do pierwszej części serii, w Hill Climb Racing 2 na platformie AND i iOS grać można zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie znajomych. W opartym na rywalizacji trybie multiplayer bawić się może maksymalnie czterech graczy.

Kwestie techniczne

Hill Climb Racing 2 może pochwalić się wysokiej jakości, dwuwymiarową oprawą graficzną, zrealizowaną w przyjemnej dla oka, kreskówkowej stylistyce. Dopełnienie całości stanowi specjalnie skomponowana, dynamiczna muzyka towarzysząca wirtualnym zmaganiom.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Ocena użytkowników: 3,9 / 10 na podstawie 36 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Hill Climb Racing 2: 12+

iOS
AND