Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeNDS
Okładka Dream Skincare (NDS)

Dream Skincare NDS

Stworzona przez japońską firmę Konami pozycja Dream Skincare to kolejny produkt przeznaczony dla przenośnej konsoli Nintendo DS, który nie jest typową grą wideo.

Symulacje | symulator życia | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Dream Skincare (NDS)

producent: Konami

wydawca: Konami

japońskajapońska

data premiery gry w wersji NDS:

18października2007

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Stworzona przez japońską firmę Konami pozycja Dream Skincare to kolejny produkt przeznaczony dla przenośnej konsoli Nintendo DS, który nie jest typową grą wideo. To multimedialny poradnik dla osób dbających o swoją skórę, piękno i zdrowie - dzieło zatem dość niezwykle jak na producenta kojarzonego z takimi seriami, jak Pro Evolution Soccer czy Metal Gear Solid.

Jako doradca na ekranie NDS występuje Chizu Saeki – rzeczywista specjalistka w kwestiach zdrowia i urody, znana doskonale japońskim nastolatkom. Wskazówek udziela na podstawie takich charakterystyk użytkownika, jak temperatura ciała czy równowaga hormonalna. Znając nasze bieżące parametry oraz konkretną datę, którą ustawiamy w elektronicznym kalendarzyku (na przykład dzień ślubu), program może dostarczyć nam codziennych instrukcji co do pielęgnacji w ten sposób, żeby właśnie tego wielkiego dnia osiągnąć najlepszy efekt.

Oprawa wizualna Dream Skincare jest czytelna, przejrzysta i utrzymana w komiksowej konwencji. Na ekranie pojawiają się także krótkie scenki z panią Chizu Saeki. Głównie obserwujemy jednak przeróżne tabelki, teksty z poradami i śmieszne rysunki. Oczywiście twórcy programu wykorzystali możliwości dotykowego ekranu Nintendo DS, dzięki któremu poruszanie się po menu jest proste i przyjemne.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Dream Skincare

odpowiednia dla każdego wieku

Dream Skincare: piękniej na wesoło
Dream Skincare: piękniej na wesoło

wiadomość15 czerwca 2007

Po Brain Training (zestaw zadań mających usprawnić pracę mózgu) czy Cooking Mama (zabawa w gotowanie) przyszedł czas na kolejną szaloną i nietypową produkcję przeznaczoną dla konsoli Nintendo DS. Wczoraj Konami zaprezentowało światu produkt nazwany Dream Skincare.