Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWWW
Okładka Dragon Quest: Monster Parade (WWW)

Dragon Quest: Monster Parade WWW

Przeglądarkowa gra RPG osadzona w świecie jednej z najpopularniejszych japońskich serii. Dragon Quest: Monster Parade opowiada o organizowanej przez króla wyprawie do odległej krainy w celu odnalezienia obecnego wcielenia legendarnej kapłanki.

RPG | fantasy | jRPG

WWW
Okładka Dragon Quest: Monster Parade (WWW)

data premiery gry w wersji WWW:

25czerwca2015

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dragon Quest: Monster Parade to przeglądarkowa gra RPG osadzona w świecie jednej z najpopularniejszych japońskich serii tego gatunku. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją wewnętrzne studio deweloperskie firmy Square-Enix.

Opowieść obraca się wokół organizowanych przez Króla Snów wypraw do odległej krainy, mających na celu odnalezienie najnowszego wcielenia legendarnej kapłanki. Gracze wcielają się w młodego śmiałka, który otrzymuje od starszyzny własnej wioski polecenie utworzenia karawany i spełnienia życzeń monarchy.

Zadaniem graczy jest pokonanie długiej trasy, pełnej zarówno niebezpieczeństw, jak i okazji do szybkiego zarobku. W prowadzonej przez nas karawanie znajdują się przyjazne potwory, które pomagają pokonać spotykanych po drodze nieprzyjaciół. Wszystkie te bestie maszerują automatycznie w prostej linii, a naszym zadaniem będzie jest manipulowanie ich szykiem oraz dobieranie podwładnych najlepiej nadających się do neutralizacji kolejnych zagrożeń.

Po pokonaniu każdego odcinka trasy otrzymujemy możliwość udania się na zwiady i złapania nowych potworów. Co pewien czas trafiamy również na wioski, gdzie uzupełniamy zapasy. Rozgrywkę utrudnia limit wagowy całej karawany. Sprawia on, że musimy decydować jakie monstra zabierać ze sobą, a z jakich zrezygnować. Każda bestia posiada własne statystyki oraz umiejętności specjalne, które możemy rozwijać za pomogą zdobywanych podczas przygód punktów doświadczenia.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 7.5 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Dragon Quest: Monster Parade

odpowiednia dla każdego wieku

Zapowiedziano Dragon Quest: Monster Parade - przeglądarkowe RPG oparte na modelu free-to-play
Zapowiedziano Dragon Quest: Monster Parade - przeglądarkowe RPG oparte na modelu free-to-play

wiadomość20 sierpnia 2013

Firma Square Enix zapowiedziała grę Dragon Quest: Monster Parade. Będzie to oparte na modelu free-to-play przeglądarkowe RPG, w którym wcielimy się w dowódcę karawany potworów.