Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGANDiOSWP
Okładka Dragon Mania Legends (AND)
OkładkaDragon Mania Legends (AND)

Dragon Mania Legends

Gra RPG wzbogacona o elementy strategii ekonomicznej, za której opracowaniem stoi studio Gameloft. Produkcja czerpie garściami z dorobku serii Pokemon – gracze trafiają na wyspę Dragolandia, a w trakcie zmagań kolekcjonują i rozwijają ponad trzysta gatunków tytułowych smoków.

RPG | zagraj za darmo | elementy strategiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dragon Mania Legends Premiera

6sty2015

AND

7sty2015

WP

8sty2015

iOS

producent: Gameloft wydawca: Gameloft

Gry podobne do Dragon Mania Legends

Pokemon GO

Neo Monsters

EvoCreo

Dragon Mania Legends na platformę WP, AND i iOS to gra RPG z elementami strategii ekonomicznej, za którą stoi firma Gameloft. Tego dewelopera nie trzeba przedstawiać chyba żadnemu miłośnikowi mobilnych produkcji, gdyż odpowiedzialny jest on za wiele hitów, w tym serię Asphalt, Modern Combat 5: Blackout czy też Real Football.

Mechanika

W grze trafiamy do fantastycznego świata o nazwie Dragolandia, w którym musimy zajmować się smokami. Rozgrywka przypomina nieco słynne Pokemony, gdyż podobnie jak w tej serii, podczas zabawy kolekcjonujemy i rozwijamy stworzenia. Oczywiście wykorzystujemy je w walce, udoskonalając ich umiejętności, siłę i wytrzymałość, dzięki czemu możemy mierzyć się z trenerami z lepszych lig lub na arenie. Dodatkowo podopiecznych możemy zabierać do akademii, gdzie uczymy ich specjalnych ataków. Łącznie do złapania jest ponad trzystu przedstawicieli różnych typów ziejących ogniem gadów.

To jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania Dragon Mania Legends na platformę WP, AND i iOS. W przerwach pomiędzy kolejnymi starciami musimy rozwijać smoczą wyspę. Stawiamy na niej rozmaite budynki, na które pieniądze pozyskujemy nie tylko w trakcie walk, ale także poprzez samo opiekowanie się stworami. Co ciekawe, nie jesteśmy ograniczeni tylko do naszej wioski, gdyż da się odwiedzać także terytoria innych graczy, wymieniać się z nimi podarunkami czy też prowadzić rozmowy, wykorzystując wbudowany chat.

Inne

Dragon Mania Legends na platformę WP, AND i iOS to darmowa aplikacja, która rozprowadzana jest przez Gameloft w systemie free-to-play. Oznacza to, że w aplikacji zastosowano mikropłatności, umożliwiające np. szybsze rozwijanie smoków. W zależności od dokonywanych zakupów możemy zapłacić od kilku do nawet kilkuset złotych.

Tryb gry: single / multiplayer  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Dragon Mania Legends: 12+

Dragon Mania Legends Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Windows Phone

Windows Phone

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
AND
iOS
WP