Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Dr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald: A Whirlwind Heist (PC)
OkładkaDr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald: A Whirlwind Heist (PC)

Dr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald: A Whirlwind Heist PC

Humorystyczna przygodówka akcji, będąca debiutanckim dziełem studia Crows Crows Crows. Akcja gry o nieco przydługim tytule Dr.

Przygodowe | FPP | skradanki | przygodowe gry akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald: A Whirlwind Heist Premiera PC

4grudnia2015

Steam

4grudnia2015

producent: Crows Crows Crows wydawca: Crows Crows Crows Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Dr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald: A Whirlwind Heist

The Stanley Parable

Antichamber

Gone Home

Dr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald: A Whirlwind Heist to wydana na platformę PC darmowa przygodowa gra akcji. Jest to debiutanckie dzieło studia Crows Crows Crows, a głównym projektantem był William Pugh, czyli połowa duetu odpowiedzialnego za przebojowe The Stanley Parable.

Fabuła

Akcja gry toczy się w Europie, w trakcie gorącego lata. Ostatnie tygodnie zasłynęły głównie za sprawą serii kradzieży najcenniejszych dzieł sztuki. My wcielamy się w złodzieja, który dokonał wszystkich tych przestępstw i ma ochotę na kolejne. Naszym najnowszym celem staje się dobrze strzeżona posiadłość, wewnątrz której ukryto pełen cennych przedmiotów skarbiec.

Mechanika

Przejście Dr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald: A Whirlwind Heist zajmuje około kilkunastu minut. Akcję obserwujemy z oczu postaci, a zabawa polega na starannym eksplorowaniu map oraz unikaniu aktywacji systemów alarmowych.

Taki opis tworzy wrażenie, że mamy do czynienia z klasyczną skradanką. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna. Produkcja ma bowiem drugą warstwę, w której cała zawartość gry jest tak naprawdę jakimś dziwnym przedstawieniem zorganizowanym przez szaloną i kompletnie nieprzygotowaną grupę mocno niezadowolonych pracowników. Więc gdy np. zaczynamy zabawę, to po załadowaniu danych z powrotem jesteśmy wrzucani do menu startowego i możemy usłyszeć w oddali głosy krzątających się ludzi narzekających, że jeszcze nie zdążyli przygotować wszystkich lokacji, które przyjdzie nam zwiedzić.

Tym samym cała zabawa w Dr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald: A Whirlwind Heist polega tak naprawdę przede wszystkim na eksploracji i odnajdywaniu wszystkich żartów i zabawnych sytuacji, jakie przygotowali autorzy. Natomiast wyzwania zręcznościowe zdarzają się jedynie okazjonalnie.

Warto na koniec wspomnieć, że jest to produkcja stuprocentowo darmowa. Pobieramy ją za darmo i nie ma w niej żadnych mikropłatności.

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 30 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Dr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald: A Whirlwind Heist: Odpowiednia dla każdego wieku.

Dr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald: A Whirlwind Heist Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Pentium 4 1.8 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce 8800 GT lub lepsza
  • 1 GB HDD
  • Windows XP(SP2)/7/8