Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweWii
Okładka Doctor Who: Return to Earth (Wii)

Doctor Who: Return to Earth Wii

Przygodowa gra typu science-fiction oparta na słynnym brytyjskim serialu Doctor Who. Do gry dodawany jest specjalny gadżet – śrubokręt soniczny, wykorzystywany przez głównego bohatera.

Przygodowe | science fiction | seriale TV | podróże w czasie | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Doctor Who: Return to Earth (Wii)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

19listopada2010

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Doctor Who to rekordzista Księgi Guinessa w kategorii najdłużej nadawanego serialu telewizyjnego o tematyce science-fiction. W tym momencie program liczy już prawie 800 odcinków. Przygotowana przez studio Asylum Entertainment gra Doctor Who: Return to Earth pozwala wcielić się w role znanych z telewizji postaci.

Fabuła opowiada o międzygwiezdnym spisku zaciekłych wrogów tytułowego doktora, Cybermenów. Pozbawione uczuć cyborgi zaplanowały działania mające na celu zabicie głównego bohatera i jego partnerki oraz zniszczenie statków kolonijnych Ziemian. Zadaniem użytkowników konsoli jest wcielić się w rolę naukowca i powstrzymanie ich zapędów. Twórcy umożliwili też działanie w roli Amy Pond, która towarzyszy Dr Who podczas jego przygody.

Produkcja wykorzystuje specjalnie stworzony gadżet do konsoli Nintendo Wii, który przypomina używany przez Doctora Who w serialu śrubokręt soniczny.

Doctor Who: Return to Earth jest pozbawiony przemocy i nastawiony na zagadki logiczne, co sprawia, że jest dostępny także dla młodszych posiadaczy Nintendo Wii.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Doctor Who: Return to Earth

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Zapowiedziano grę Doctor Who: The Eternity Clock
Zapowiedziano grę Doctor Who: The Eternity Clock

wiadomość10 grudnia 2011

Mamy dobre wieści dla miłośników najsłynniejszego brytyjskiego serialu science-fiction. Studio Supermassive Games ogłosiło właśnie, że pracuje nad grą Doctor Who: The Eternity Clock, która wydana zostanie na pecety oraz konsole PlayStation 3 i PlayStation Vita.

Wieści ze świata (Resistance 3, Final Fantasy Versus XIII, Back to the Future) 19/10/10
Wieści ze świata (Resistance 3, Final Fantasy Versus XIII, Back to the Future) 19/10/10

wiadomość19 października 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o popularności Xbox Live Arcade wśród posiadaczy X360, dochodach firmy Apple, nowej grze Hideo Kojimy, darmowym epizodzie Back to the Future, a także trybie multiplayer w Resistance 3. Zapraszamy do lektury.