Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCWiiUWii3DSNDS
Okładka Disney's Planes (PC)
OkładkaDisney's Planes (PC)

Samoloty

Disney's Planes | Disney’s Planes

Disney’s Planes to opracowana przez studio Behavior Interactive zręcznościówka oparta na motywach filmu animowanego. Zadaniem gracza jest wypełnianie misji za pomocą samolotów. Większość z nich ma charakter pokojowy i polega na odpowiednio szybkim realizowaniu wyznaczonych celów.

Zręcznościowe | samoloty | filmy animowane

Disney’s Planes to zręcznościowa gra lotnicza będąca adaptacją kinowego filmu animowanego znanego w naszym kraju pod tytułem Samoloty. Projekt opracowało studio Behavior Interactive, mające na koncie m.in. Naughty Bear: Panic in Paradise oraz Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów: Arktyczne Igrzyska.

Gra podąża szlakiem fabularnym wytyczonym przez filmowy pierwowzór. Opowiada historię samolotu rolniczego o imieniu Dusty, którego wielkim marzeniem jest wystartowanie w wyścigu powietrznym dookoła świata. Nie będzie to łatwe, gdyż bohater nie tylko nie został skonstruowany do szybkich lotów, ale cierpi również na lęk wysokości. Z pomocą przychodzą mu jednak przyjaciele.

Choć Disney’s Planes oparto na scenariuszu kinowego pierwowzoru, to jednocześnie gra oferuje również wiele wątków nieobecnych w filmowej produkcji. W Disney’s Planes umieszczono ponad 40 misji rozgrywanych w sześciu lokacjach. Latamy nad nimi w jednym z dziesięciu samolotów o różnych cechach specjalnych i osiągach technicznych.

W grze umieszczono fabularną kampanię oraz szereg mini-gierek, w których nasze osiągnięcia nagradzane są punktami. Dostępny jest też tryb wolnego lotu oraz wyścigów. Dodatkową atrakcją są rozgrywki multiplayer dla maksymalnie dwóch osób.

Ostatnia modyfikacja 18 września 2013

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 6,4 / 10 na podstawie 25 głosów czytelników.

Samoloty cena w dniu premiery: 69,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Samoloty

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Wii
WiiU
3DS
NDS
PC