Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiNDSPS2WiiPC
Okładka Disney's Chicken Little: Ace in Action (NDS)
OkładkaDisney's Chicken Little: Ace in Action (NDS)

Disney's Chicken Little: Ace in Action

Kurczak Mały: As w akcji!

Chicken Little: Ace in Action to gra akcji z elementami przygodowymi, będąca kontynuacją disney’owskiej animacji komputerowej Chicken Little (polski tytuł: Kurczak mały).

Akcji | filmy animowane

Disney's Chicken Little: Ace in Action Premiera

9lis2006

PS2 NDS PC

11gru2006

Wii

Chicken Little: Ace in Action to gra akcji z elementami przygodowymi, będąca kontynuacją disney’owskiej animacji komputerowej Chicken Little (polski tytuł: Kurczak mały). Tym razem na pierwszym planie pojawia się tytułowy Ace – superbohater i alter ego małego kurczaczka oraz banda jego hollywoodzkich przyjaciół: Speck Zawiotki, Luśka Kuperczak i Fiszu Chybaryba. Ich zadaniem jest pokonanie Zyty Kity i jej pomocnika oraz udaremnienie temu niecnemu duetowi przejęcia kontroli nad Ziemią.

Użytkownik ma do dyspozycji trzy postaci. Ace jest żołnierzem, dzielnie wymachującym bronią, Speck to kierowca pojazdów opancerzonych, a Luśka steruje statkami kosmicznymi. W związku z powagą misji oraz umiejętnościami, posiadanymi przez bohaterów, spodziewać się można wielu interesujących gadżetów potrzebnych do nawigowania, urozmaiconych i kolorowych pojazdów oraz całej masy nowych futurystycznych karabinów, pistoletów, dział i laserów. Głównymi wrogami, z którymi przychodzi zmierzyć się protagonistom, są roboty.

Gracz w ciągu dwudziestu trzech misji przemierza przestrzeń kosmiczną, zahaczając po drodze o Księżyc, Marsa, Saturna i Plutona. Pewne levele mogą być rozgrywane w trybie multiplayer – dotyczy to głównie poruszania się wszelkiego rodzaju pojazdami oraz bitew toczonych z ich użyciem. W trakcie niezwykle wyczerpującego ścigania lisicy i jej pomagiera oraz ratowania świata, użytkownicy dla zrelaksowania się mogą obejrzeć krótkie fragmenty z animowanego pierwowzoru.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Ocena użytkowników: 6,3 / 10 na podstawie 109 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Disney's Chicken Little: Ace in Action

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Kurczak Mały: As w akcji! Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PS2
Wii
NDS
PC