Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiWiiPCPS2NDS
Okładka Disney's Chicken Little: Ace in Action (PC)
OkładkaDisney's Chicken Little: Ace in Action (PC)

Kurczak Mały: As w akcji!

Disney's Chicken Little: Ace in Action

Chicken Little: Ace in Action to gra akcji z elementami przygodowymi, będąca kontynuacją disney’owskiej animacji komputerowej Chicken Little (polski tytuł: Kurczak mały).

Akcji | filmy animowane

Kurczak Mały: As w akcji! Premiera

9lis2006

PC PS2 NDS

11gru2006

Wii

Gry podobne do Kurczak Mały: As w akcji!

Disney's Tarzan: Gra Akcji

Madagaskar

Shrek Trzeci

Chicken Little: Ace in Action to gra akcji z elementami przygodowymi, będąca kontynuacją disney’owskiej animacji komputerowej Chicken Little (polski tytuł: Kurczak mały). Tym razem na pierwszym planie pojawia się tytułowy Ace – superbohater i alter ego małego kurczaczka oraz banda jego hollywoodzkich przyjaciół: Speck Zawiotki, Luśka Kuperczak i Fiszu Chybaryba. Ich zadaniem jest pokonanie Zyty Kity i jej pomocnika oraz udaremnienie temu niecnemu duetowi przejęcia kontroli nad Ziemią.

Użytkownik ma do dyspozycji trzy postaci. Ace jest żołnierzem, dzielnie wymachującym bronią, Speck to kierowca pojazdów opancerzonych, a Luśka steruje statkami kosmicznymi. W związku z powagą misji oraz umiejętnościami, posiadanymi przez bohaterów, spodziewać się można wielu interesujących gadżetów potrzebnych do nawigowania, urozmaiconych i kolorowych pojazdów oraz całej masy nowych futurystycznych karabinów, pistoletów, dział i laserów. Głównymi wrogami, z którymi przychodzi zmierzyć się protagonistom, są roboty.

Gracz w ciągu dwudziestu trzech misji przemierza przestrzeń kosmiczną, zahaczając po drodze o Księżyc, Marsa, Saturna i Plutona. Pewne levele mogą być rozgrywane w trybie multiplayer – dotyczy to głównie poruszania się wszelkiego rodzaju pojazdami oraz bitew toczonych z ich użyciem. W trakcie niezwykle wyczerpującego ścigania lisicy i jej pomagiera oraz ratowania świata, użytkownicy dla zrelaksowania się mogą obejrzeć krótkie fragmenty z animowanego pierwowzoru.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,1 / 10 na podstawie 110 głosów czytelników.

Kurczak Mały: As w akcji! cena w dniu premiery: 79,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Kurczak Mały: As w akcji!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Kurczak Mały: As w akcji! Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
PS2
Wii
NDS
PC