Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweSwitchPS4XONEANDWPPCiOS
Okładka Demon Hunter 3: Revelation (Switch)

Demon Hunter 3: Revelation

Łowca Demonów 3: Objawienie

Gra przygodowa typu HOPA, opracowana przez serbskie studio Brave Giant we współpracy z polską firmą Artifex Mundi. Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich częściach serii, główną bohaterką tej produkcji jest Dawn Harlock.

Przygodowe | ukryte przedmioty | detektywistyczne

Okładka Demon Hunter 3: Revelation (Switch)

data premiery gry:

16lis2016

AND

28lis2016

WP

1gru2016

iOS PC

12lut2021

PS4

25lut2021

XONE

26lut2021

Switch
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Demon Hunter 3: Revelation to trzecia odsłona cyklu casualowych gier przygodowych z ukrytymi przedmiotami. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich części serii, produkcja powstała we współpracy serbskiego studia Brave Giant ze specjalizującą się we wspomnianym gatunku gier, rodzimą firmą Artifex Mundi.

Fabuła

W grze Demon Hunter 3 ponownie śledzimy losy znanej z poprzednich odsłon bohaterki imieniem Dawn Harlock, która po pokonaniu bestii z innego wymiaru miała nadzieję wieść w końcu spokojne życie. Niestety okoliczności zmuszają ją do tego, aby po raz kolejny odegrać rolę detektywa tropiącego demony i nadnaturalne zagadki. Kiedy pewna kobieta zostaje zamordowana, a jej córka znika w niewyjaśnionych okolicznościach, Dawn zostaje wezwana do pomocy w śledztwie, którego stawką jest życie dziecka. Zagłębiając się w sprawę, protagonistka odkrywa, że za wszystkim kryje się nowa, złowroga siła, zaś niezwykłe wydarzenia mogą mieć związek z jej własnym, osnutym mgłą tajemnicy pochodzeniem.

Mechanika

Pod względem mechaniki trzecia odsłona serii Demon Hunter w niczym nie odbiega od rozwiązań znanych z poprzedniczek, a także większości podobnych gier typu hidden object. Podczas zabawy przemieszczamy się więc pomiędzy kolejnymi statycznymi lokacjami, rozwiązując zagadki i odkrywając kolejne fragmenty fabuły. Elementy typowe dla gier przygodowych uzupełnione zostały tu tradycyjnie scenami z ukrytymi przedmiotami (w liczbie 21) oraz zróżnicowanymi minigrami (26), w których musimy sprawdzić swą spostrzegawczość oraz zdolność logicznego myślenia.

Dodatkowe informacje

Oprawa gry Demon Hunter 3: Revelation reprezentuje styl typowy dla gatunku oraz specjalizującej się w nim firmy Artifex Mundi. Podczas zabawy nie uświadczymy więc żadnych fajerwerków graficznych, ale statyczne, dwuwymiarowe sceny uzupełnione prostymi animacjami. Ręcznie malowana i niezwykle barwna oraz szczegółowa grafika gry stoi jednak na tradycyjnie wysokim poziomie, a samej rozgrywce towarzyszy pasująca do klimatu zabawy, autorska ścieżka dźwiękowa.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Demon Hunter 3: Revelation

12+

Wymagania sprzętowe Łowca Demonów 3: Objawienie

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Pentium 4 2.0 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7/8/10
PC
AND
WP
iOS
PS4
XONE
Switch