Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Demolition Simulator (PC)

Symulator Maszyn Burzących PC

Demolition Simulator

Symulator Maszyn Burzących to przygotowana przez studio ETS Entwicklerteam Slaby gra symulacyjna, pozwalająca graczom wcielić się w rolę pracownika firmy budowlanej, specjalizującej się w pracach rozbiórkowych.

Symulacje

PC Windows
Okładka Demolition Simulator (PC)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

14sierpnia2009

1kwietnia2011

pudełko PL

Symulator Maszyn Burzących to gra, w której wcielamy się w pracownika firmy specjalizującej się w wyburzaniu budynków oraz w usuwaniu powstałych w wyniku podjętych działań gruzów.

Producent gry przygotował 12 rozbudowanych misji, których założeniem jest wyburzanie zarówno niewielkich obiektów, jak i bloków mieszkalnych czy wielkich kompleksów przemysłowych. Za każdym razem rozpoczynamy od wyboru środków, których użyjemy do zburzenia danej konstrukcji. Do naszej dyspozycji oddano między innymi kilka modeli koparek oraz maszynę z zamontowaną na niej wielką kulą. Najwięcej swobody i pomysłowości oferuje jednak użycie materiałów wybuchowych, a to dlatego, że musimy umiejętnie rozmieścić ładunki, a także zgrać kolejne eksplozje w czasie. Już po zburzeniu danego budynku przystępujemy do fazy drugiej, a mianowicie do pozbycia się powstałych gruzów. W tym przypadku możemy skorzystać między innymi z buldożerów, spychaczy oraz wywrotek.

Gra pozwala na wybór jednego z pięciu poziomów trudności, dzięki czemu możemy dopasować stopień skomplikowania kolejnych zadań do naszych upodobań. Każda misja jest przez grę szczegółowo oceniana, a dodatkowo przewidziano opcję zdobywania różnorakich osiągnięć. Sporą atrakcją opisywanej produkcji jest wbudowany edytor. Pozwala on na projektowanie własnych budynków, które następnie możemy oddać do rozbiórki. Gra przewiduje ponadto możliwość eksportowania i importowania zaprojektowanych przez siebie konstrukcji celem wymieniania się nimi z innymi graczami.

Oprawa wizualna gry nie odbiega zbytnio od poziomu prezentowanego przez konkurencyjne produkcje, choć na uwagę zasługuje zaawansowana fizyka świata. Zmagania możemy obserwować między innymi z widoku z kabin poszczególnych maszyn, a w sterowaniu nimi pomaga wsparcie dla joypadów oraz joysticków.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 5,5 / 10 na podstawie 46 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

Gry podobne do Symulator Maszyn Burzących

Wymagania wiekowe Demolition Simulator

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Symulator Maszyn Burzących

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM dla Vista/7)
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 4 GB HDD
  • Windows XP/Vista