Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Delta Force 2 (PC)

Delta Force 2 PC

Kontynuacja popularnej taktycznej strzelani studia Novalogic. Ponownie wcielamy się w żołnierza tytułowego oddziału specjalnego armii Stanów Zjednoczonych. Autorzy przygotowali 40 nowych misji i znacząco poprawili oprawę graficzną.

Akcji | FPP | terroryzm | współczesne konflikty

PC Windows
Okładka Delta Force 2 (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

3listopada1999

3grudnia1999

pudełko PL

Druga część doskonale sprzedającej się symulacji działań oddziału specjalnego armii Stanów Zjednoczonych. Twym celem jest jedynie wykonanie zleconego zadania, bez względu na poniesione ofiary, zarówno wśród wrogów, jak i swoich. Jednak wykonanie misji bez strat własnych jest cenione najwyżej.

Jesteś członkiem Delta Force, elity wśród elit, doskonale wyposażonych i wyszkolonych, śmiertelnie niebezpiecznych, znających setki ciosów, typów broni i wyposażenia. Nie ma dla nich tajemnic w żadnym magazynie broni na całym świecie. Dołącz więc do nich i sprawdź czy jesteś równie dobry jak oni? Czy dasz radę przeżyć w ekstremalnie trudnych warunkach, gdy obok nie ma nikogo, kto mógłby podać Ci pomocną dłoń bądź podpowiedzieć, co należy wybrać, jak postąpić?

  • Do wyboru 40 doskonale dopracowanych pod względem taktycznym i graficznym misji.
  • Opcja New Commander, dzięki której możesz dowodzić swoimi podwładnymi zarówno w trybie single, jak i multiplayer.
  • Wiele nowych rodzajów broni, wyposażenia i nowe rozkazy wydawane podwładnym, pomogą w wykonaniu zadania.
  • Możliwość walki zarówno w otwartym terenie, jak i wewnątrz budynków, co wymaga zgrania i opanowania całego zestawu nowych sztuczek.
  • Edytor misji pozwoli Ci stworzyć własną, niepowtarzalną przygodę, którą możesz dać do rozegrania koledze, a nawet udostępnić w Internecie.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1 - 16 (1 - 50 NovaWorld)  

Nośnik: 1 CD

Ocena gry 8.325 / 10 na podstawie 362 ocen czytelników.

Klasyfikacja PEGI Delta Force 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Delta Force 2

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 400MHz, 128MB RAM, akcelerator 3D

Delta Force 2 - recenzja gry

Recenzja 22 grudnia 2000, 17:03

MULTIPLAYER: To co zdecydowało o dużej popularności Delta Force, to przede wszystkim bardzo dobry tryb multiplayer, możliwość toczenia rozgrywki na wiele różnych sposobów. Podobnie w Delta Force 2 duży nacisk położono na ten tryb gry. Jednocześnie w jednej rozgrywce może teraz brać naraz udział do 50 osób poprzez server Novaworld lub do 16 w sieci lokalnej wykorzystując protokół IPX. Dzięki zastosowaniu technologii Voice-Over-Net możliwa stała się komunikacja głosowa pomiędzy uczestnikami. Podobnie jak w pierwszej części server Novaworld umożliwia wspólne granie uczestnikom z całego Świata i jest bezpłatny J. Jeżeli nie ma zbyt dużych opóźnień, to do gry w Internecie wystarcza w zupełności modem 33.600 bps.