Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Death Road (PC)
OkładkaDeath Road (PC)

Death Road PC

Death Road to futurystyczne wyścigi, w których sterujemy superszybkimi wehikułami i ścigamy się z rywalami na efektownie skonstruowanych trasach. Deweloper udostępnił sześć trybów rozgrywki, w tym wieloosobowy dla maksymalnie sześciu graczy.

Wyścigi | science fiction | samochodowe | polskie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Death Road Premiera PC

30marca2012

pudełko PL

30marca2012

producent: Active Zone Group wydawca: Active Zone Group wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Death Road

Flashout 2

Flashout 3D

Pyroblazer

Futurystyczna gra wyścigowa przypominająca serię Wipeout. W Death Road sterujemy wehikułami wyposażonymi w nowoczesną broń niezbędną do morderczej walki na trasie wyścigu. Tytuł opracowało krakowskie studio Active Zone.

Rozgrywka w Death Road nie różni się zbytnio od tego, co mamy okazję oglądać w innych futurystycznych grach wyścigowych, jak choćby wspomnianej serii Wipeout. Do wyboru mamy jedenaście ścigaczy różniących się od siebie prędkością maksymalną, przyśpieszeniem oraz zwrotnością. Podczas wyścigu liczą się nie tylko umiejętności jazdy, ale także celne oko, gdy korzystamy z dostępnego uzbrojenia.

Każdy z pojazdów ma na pokładzie broń główną – laser, który jest mało skuteczny, ale nie wymaga amunicji. Dzięki porozrzucanym na trasie bonusom możemy zainstalować w naszym wehikule jedną z pięciu broni dodatkowych, czyli m.in.: wyrzutnię rakiet, karabin laserowy czy minigun.

Ścigamy się po ośmiu dynamicznie zaprojektowanych trasach umieszczonych w różnorodnych krajobrazach. Suniemy między oświetlonymi wieżowcami metropolii, w pobliżu kompleksu przemysłowego czy nad pustynią. Rozgrywkę urozmaicają power-upy wyraźnie zwiększające właściwości naszych statków.

Oprawa wizualna Death Road może się podobać. Cieszą oko futurystyczne konstrukcje, kolorowe smugi ciągnące się za rozpędzonymi ścigaczami i widowiskowe eksplozje.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-6  

Ocena użytkowników: 6,4 / 10 na podstawie 32 głosów czytelników.

Death Road cena w dniu premiery: 49,99 PLN

Wymagania wiekowe Death Road: Odpowiednia dla każdego wieku.

Death Road Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 869 MB (GeForce 260 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7