Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka Dance Dance Revolution SuperNOVA (PS2)
OkładkaDance Dance Revolution SuperNOVA (PS2)

Dancing Stage SuperNOVA PS2

Dance Dance Revolution SuperNOVA

Dance Dance Revolution SuperNOVA to kolejne dziecko w znakomitym cyklu tanecznym autorstwa developerów ze stajni Konami. Niniejszy tytuł zadedykowano posiadaczom konsoli PlayStation 2.

Towarzyskie | muzyczne | taneczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dancing Stage SuperNOVA Premiera PS2

26września2006

producent: Konami wydawca: Konami Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Dancing Stage SuperNOVA

B-Boy

Britney's Dance Beat

Dance Factory

Dance Dance Revolution SuperNOVA to kolejne dziecko w znakomitym cyklu tanecznym autorstwa developerów ze stajni Konami. Niniejszy tytuł zadedykowano posiadaczom konsoli PlayStation 2. Zaskakująca w nim jest nie tylko rozbudowana płytoteka oraz różnorodność modułów, ale także zastosowanie nowego silnika graficznego, nadającego większej płynności i realizmu całemu przedsięwzięciu.

Zaimplementowano ponad sześćdziesiąt pięć utworów, stanowiących łącznie przeszło sto minut hasania po parkiecie (macie). Zręcznościowym zmaganiom towarzyszą znane hity z list przebojów, jak chociażby Let's Dance Davida Bowie i The Other Side Paula Van Dyka. Gameplay tradycyjnie polega na bacznym obserwowaniu pojawiających się na ekranie strzałek. Wedle wyznaczanego przez nie taktu następuje się na odpowiednie miejsca maty. Udostępniono moduł, w którym samemu do bólu ćwiczy się posiadane umiejętności oraz tryb pozwalający na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów, tańcząc do upadłego.

Nowość stanowi opcja Battle w rozgrywce wieloosobowej, będąca doskonałym testem wyczucia rytmu, drygu tanecznego i wytrzymałości. Co więcej, w zabawie z przyjaciółmi nie wymagana się kontaktów face to face – aby stanąć z nimi w szranki wystarczy połączenie z Internetem. W trakcie zabawy posłużyć się można kamerą, rejestrującą ruchy gracza oraz przenoszącą jego wizerunek do wirtualnego świata. Decydując się na EyeToy’a należy wziąć poprawkę na konieczność odpowiedniego operowania rękoma.

W omawianej pozycji zawarto wszystkie największe atuty poprzedniczek, urozmaicając je nowymi ekskluzywnymi elementami. Oczywiście nadal znaleźć można tutorial, pomagający nowicjuszom zaaklimatyzować się w świecie gry oraz opcję dopasowującą poziom trudności do wieku tancerza. Dzięki temu Dance Dance Revolution SuperNOVA jest doskonałym sposobem na wspólnie spędzony czas całej rodziny.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI Dancing Stage SuperNOVA

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Dancing Stage SuperNOVA Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • EyeToy
  • karta pamięci 8 MB
  • mata do tańczenia
  • Network Adaptor