Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePS2
Okładka Dance Dance Revolution SuperNOVA 2 (PS2)
OkładkaDance Dance Revolution SuperNOVA 2 (PS2)

Dance Dance Revolution SuperNOVA 2 PS2

Kontynuacja bardzo popularnej gry zręcznościowej, oferującej możliwość wykorzystania profesjonalnej maty do tańczenia. Na uwagę zasługuje poszerzony wachlarz trybów zabawy.

Towarzyskie | muzyczne | taneczne | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dance Dance Revolution SuperNOVA 2 Premiera PS2

1grudnia2007

producent: Konami wydawca: Konami

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Dance Dance Revolution SuperNOVA 2

B-Boy

Dancing with the Stars

Dance Fest

Dance Dance Revolution SuperNOVA 2 to kontynuacja bardzo udanej gry zręcznościowej, która wydana została pod koniec 2006 roku. Podobnie jak w przypadku poprzedniej części, mamy tu do czynienia z tytułem o tematyce tanecznej. Zadaniem gracza jest więc wykonywanie ruchów zgodnie z przedstawianymi na ekranie wskazówkami. Można to wykonywać przy pomocy tradycyjnego joypada. Niewspółmiernie większą frajdę sprawia jednak zabawa z użyciem profesjonalnej maty do tańczenia, wyposażonej w odpowiednio większe płytki, reagujące na nacisk. Podobnie jak w przypadku pierwszej części, SuperNOVA 2 powstała wyłącznie z myślą o bywalcach salonów gier i posiadaczach konsoli PlayStation 2. Warto jednak nadmienić, że tytuły z serii Dance Dance ukazywały się też jednak na inne platformy sprzętowe, między innymi Xbox’a, a nawet przenośne konsolki Gameboy.

Opisywana kontynuacja wyróżnia się przede wszystkim bardzo szerokim wachlarzem dostępnych trybów zabawy. Lista dostępnych trybów obejmuje między innymi Hyper Master Mode. Z myślą o początkujących sympatykach gier tanecznych przygotowano pełnoprawny tutorial, dzięki któremu można zapoznać się z podstawami obsługi, zarówno gry, jak i wspomnianej już wyżej maty do tańczenia. Inne dostępne tryby to Battle, Nonstop oraz Challenge, opierający się o konieczność wykonywania pojedynczych wyzwań. Gra posiada oczywiście w pełni regulowany poziom trudności, tak aby w równym stopniu zadowolić zarówno nowicjuszy, jak i osoby, które w pierwszej części zdołały odkryć wszystkie możliwe bonusy.

W drugiej części SuperNOVY zawarto bardzo szeroki wachlarz piosenek, pochodzących od najsłynniejszych wykonawców. Opisywany produkt oferuje pełne wsparcie dla doskonale znanej posiadaczom konsoli PS2 kamerki o nazwie EyeToy. Poszerono także opcje multiplayer. Do pojedynczego pojedynku tanecznego mogą przystąpić nawet cztery osoby. Przewidziano oczywiście możliwość zabawy w Sieci. Wizualnie gra prezentuje bardzo zbliżony poziom do swojego poprzednika. Udoskonalono przede wszystkim towarzyszące pojawiającym się na ekranie strzałkom animacje tła.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 DVD

Klasyfikacja PEGI Dance Dance Revolution SuperNOVA 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Dance Dance Revolution SuperNOVA 2 Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • EyeToy
  • karta pamięci 8 MB
  • mata do tańczenia
  • Network Adaptor