Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGAND
Okładka Cyberlords (AND)

Cyberlords AND

Cyberlords to wydane na Androida cyberpunkowe RPG, w którym kierujemy czteroosobowym oddziałem najemników wykonującym różnorodne zlecenia. Walka odbywa się w czasie rzeczywistym, a rozwój postaci opiera się głównie na cyberwszczepach.

RPG | cyberpunk | science fiction

Android
Okładka Cyberlords (AND)

producent: HandyGames

wydawca: HandyGames

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji AND:

20października2011

20października2011

Google Play

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cyberlords to dostępna na system AND mobilna gra RPG utrzymana w klimatach cyberpunkowych. Projekt opracowało studio HandyGames i jest to produkcja premium, a więc pozbawiona mikropłatności.

Fabuła

Akcja gry toczy się w roku 2173. Od wielu dekad władza państwowa ulegała coraz większej erozji, aż ostatecznie faktyczną kontrolę nad światem przejęły bezwzględne megakorporacje. Ludzkość straciła w praktyce możliwość wpływania na politykę, ale obywatele postanowili wynagrodzić to sobie poprzez zdobycie pełnej wolności modyfikowania własnego ciała za pomocą cyberwszczepów NanoGear.

Gracz obejmuje dowództwo nad oddziałem tak ulepszonych najemników, którzy zarabiają na życie wykonując niebezpieczne misje dla dobrze płacących klientów. Kampania składa się z serii zleceń, początkowo nie mających ze sobą nic wspólnego, ale które powoli zaczynają łączyć się w jedną całość.

Mechanika

W wydanym na system AND Cyberlords dowodzimy czteroosobowym oddziałem specjalistów, a zabawa sprowadza się do wykonywania misji. Mamy sporą swobodę wybierania metod realizacji zadań. Możemy korzystać z podejścia skradankowego, postawić na otwartą walkę, włamywać się do systemów komputerowych lub dowolnie łączyć te taktyki.

Walka odbywa się w czasie rzeczywistym, ale gra oferuje opcję tzw. aktywnej pauzy, pozwalającej w dowolnym momencie zatrzymać akcję i w spokoju wydać wszystkie rozkazy. Nie zabrakło także systemu rozwoju, opierającego się na montowaniu w ciałach podwładnych coraz lepszych części. Cyberwszczepy służą także do dopasowywania umiejętności postaci do naszego indywidualnego stylu realizowania misji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Cyberlords

12+

Najlepsze gry mobilne bez mikropłatności (#8 – cyberpunk)
Najlepsze gry mobilne bez mikropłatności (#8 – cyberpunk)

wiadomość24 marca 2016

W kolejnym odcinku naszego cyklu omawiającego najlepsze mobilne gry pozbawione mikropłatności przyglądamy się produkcjom osadzonym w realiach cyberpunkowych.