Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweNDS
Okładka CSI: Crime Scene Investigation - Unsolved! (NDS)
OkładkaCSI: Crime Scene Investigation - Unsolved! (NDS)

CSI: Crime Scene Investigation - Unsolved! NDS

CSI: Crime City to zręcznościowa przygodówka oparta na licencji słynnego serialu detektywistycznego CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas.

Przygodowe | detektywistyczne | seriale TV | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

CSI: Crime Scene Investigation - Unsolved! Premiera NDS

23listopada2010

producent: Telltale Games wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do CSI: Crime Scene Investigation - Unsolved!

CSI: Dark Motives

Crime Scene

Hotel Dusk: Room 215

CSI: Crime Scene Investigation - Unsolved! jest kolejną adaptacją niezwykle popularnego w Stanach Zjednoczonych serialu kryminalnego CSI: Crime Scene Investigation. Tym razem łączymy siły z bohaterami serialu na przenośnej konsoli Nintendo DS, zbierając dowody, przesłuchując świadków i w efekcie rozwiązując zagadki Las Vegas.

Podczas rozgrywki współpracujemy z postaciami znanymi z telewizyjnego oryginału w rozwiązaniu pięciu oryginalnych zagadek kryminalnych. Między innymi zbadamy tajemniczą śmierć gwiazdy pop na scenie i odkrycie zmumifikowanego ciała na pustyni. Przeprowadzimy śledztwo zgodnie ze sprawdzonymi policyjnymi procedurami, najpierw oglądając miejsce zbrodni, zbierając dowody, przesłuchując świadków i testując zebrane materiały w laboratorium, wykorzystując między innymi ultrafiolet i narzędzie do porównywania znalezionych kul. Na tą ostatnią część składa się kilka minigierek i to pomyślne ich ukończenie gwarantuje poprawny wynik testów.

Gra w pełni wykorzystuje możliwości dotykowego ekranu konsoli Nintendo, a dla posiadaczy modelu DSi oferuje ona dodatkowe możliwości wykorzystania kamery w pracy w terenie bądź laboratorium.

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI CSI: Crime Scene Investigation - Unsolved!

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.