Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCPS2
Okładka Crescent Suzuki Racing: Superbikes And Super Sidecars (PC)
OkładkaCrescent Suzuki Racing: Superbikes And Super Sidecars (PC)

Crescent Suzuki Racing: Superbikes And Super Sidecars

Niskobudżetowa gra wyścigowa, w której zasiada się za kierownicami motocykli tytułowego japońskiego wytwórcy. Opisywany produkt jest dziełem firmy Kuju Entertainment.

Wyścigi | motocyklowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Crescent Suzuki Racing: Superbikes And Super Sidecars Premiera

1paź2004

PS2

17lis2006

PC

Gry podobne do Crescent Suzuki Racing: Superbikes And Super Sidecars

Moto GP 3: The Ultimate Racing Technology

Moto GP '07

Ducati World Championship

Crescent Suzuki Racing: Superbikes and Supersides to niskobudżetowa gra wyścigowa, w której zasiada się za kierownicami motocykli tytułowego japońskiego wytwórcy. Opisywany produkt jest dziełem firmy Kuju Entertainment. Developer ten wyprodukował również takie tytuły jak Hawk Kawasaki Racing czy GT-R 400.

Z oczywistych względów główną atrakcją omawianej gry jest możliwość przetestowania kilkudziesięciu motocykli produkowanych przez firmę Suzuki. Zawarte tu 25 maszyn podzielono na dwie zasadnicze grupy. Zdecydowany prym wiodą motocykle typu Superbike, czyli te przeznaczone do ekstremalnie szybkiej jazdy. Kategoria ta reprezentowana jest między innymi przez bardzo popularny model GSX-R1000. Drugą grupę tworzą z kolei maszyny typu Super Sidecar. Są to motocykle wyposażone w bardzo nietypowe boczne przyczepy, okupowane przez drugiego członka zespołu. Wyścigi z ich udziałem rządzą się nieco innymi zasadami, co w szczególności widać na przykładzie sposobu pokonywania zakrętów.

Z myślą o pojedynczym graczu producent przygotował przede wszystkim sześć różnych mistrzostw, w których należy zmierzyć się z agresywną sztuczną inteligencją. Oprócz tego czeka na nas kilkanaście wyzwań czasowych, gdzie liczy się nie tylko czas pokonania trasy, ale i precyzja. Gra zawiera ponadto multiplayer, w którym dwie osoby mogą zmierzyć się na podzielonym ekranie (tzw. split-screen).

Zastosowany w Crescent Suzuki Racing model jazdy jest bardzo zręcznościowy, w rezultacie czego pokonywanie kolejnych zakrętów nie przysparza większych kłopotów. Zmagania prowadzone są na szesnastu torach wyścigowych, rozrzuconych po całym świecie. Dostępne trasy pojawiają się w dwóch wariantach, różniących się pomiędzy sobą kierunkiem jazdy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Crescent Suzuki Racing: Superbikes And Super Sidecars

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Crescent Suzuki Racing: Superbikes And Super Sidecars Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8MB
PS2
PC