Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCPS2
Okładka Crazy Frog Racer 2 (PC)
OkładkaCrazy Frog Racer 2 (PC)

Crazy Frog Racer 2

Sequel gry sportowej (konkretnie wyścigów samochodowych), z gwiazdą mediów – Crazy Frog – w roli głównej. Sympatyczna (choć dla wielu irytująca) żaba, odziana w kask „orzeszek” i gogle, powraca by po raz drugi zaatakować rynek gier komputerowych.

Wyścigi | samochodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Crazy Frog Racer 2 Premiera

1gru2006

PC PS2

Gry podobne do Crazy Frog Racer 2

Odjazdowy Rajd

Pet Racer

Freaks!: Slammin' Traffic

Crazy Frog Racer 2 to sequel gry sportowej (konkretnie wyścigów samochodowych), z gwiazdą mediów – Crazy Frog – w roli głównej. Sympatyczna (choć dla wielu irytująca) żaba, odziana w kask „orzeszek” i gogle, powraca by po raz drugi zaatakować rynek gier komputerowych.

W dalszym ciągu mamy do czynienia z tym samym pomysłem - banda dziwacznych i szalonych postaci ściga się ze sobą po kilkunastu zakręconych torach. Zgodnie z regułami rynku w sequelu muszą znaleźć się nowości, nie inaczej jest i w tym przypadku. Przede wszystkim pojawiły się trzy nowe, grywalne postaci: Evil General, Hawaiian Crazy Frog, a także zupełnie nieznana, nie pokazywana nigdy dotąd - Robot Crazy Frog. Kilka niespodzianek czeka na nas także w trakcie rywalizacji na torze. Zestaw pułapek został poszerzony o grupę nowych, między innymi toksyczną chmurę, czy kałużę oleju. Wielbiciele rywalizacji z żywym przeciwnikiem na podzielonym ekranie, również powinni być zadowoleni – twórcy gry zwiększyli liczbę aren multiplayer o kolejne cztery.

Szczególnie dobre wyniki osiągane w rywalizacji na torach wyścigowych pozwalają nam odblokować kilka ukrytych mini-gier. I tak sympatycy szalonej żaby mają okazję zagrać, na przykład, w Football Crazy Frog lub Go Go Dance Crazy Frog. W trakcie zabawy z pewnością niejednokrotnie fani rozpoznają miejsca znane z telewizyjnych wideoklipów, takich jak „Popcorn”, „We are the champions” czy „Axel F”.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 6,9 / 10 na podstawie 356 głosów czytelników.

Crazy Frog Racer 2 cena w dniu premiery: 14,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Crazy Frog Racer 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Crazy Frog Racer 2 Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci
PC
PS2