Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPC
Okładka Crazy Cars: Hit the Road (PC)

Crazy Cars: Hit the Road PC

Zręcznościowe wyścigi samochodowe wyprodukowane przez studio Little Worlds. Gracz wciela się w rolę mistrza kierownicy, który przemierza Stany Zjednoczone uczestnicząc w emocjonujących, nielegalnych wyścigach drogowych.

Wyścigi | samochodowe | elementy zręcznościowe

PC Windows
Okładka Crazy Cars: Hit the Road (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

15października2012

Crazy Cars: Hit the Road to próba wskrzeszenia popularnej na przełomie lat 80. i 90. ubiegłego wieku serii gier wyścigowych. Prawa do marki przejęła od koncernu Interplay francuska firma Microids, a produkcję tytułu powierzono studiu Little Worlds.

Ambicją deweloperów było stworzenie gry, która łączyłaby zręcznościowy charakter pierwowzoru sprzed blisko 30 lat z nowoczesną formą prezentacji. Podobnie jak we wcześniejszych odsłonach cyklu gracz wciela się w rolę kierowcy biorącego udział w emocjonujących, nielegalnych wyścigach po amerykańskich szosach.

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki, w tym tryby kariery oraz swobodnej jazdy. Dla miłośników zabawy wieloosobowej przewidziano opcję rywalizacji z żywym przeciwnikiem za pośrednictwem lokalnego połączenia sieciowego (LAN).

Model jazdy zastosowany w Crazy Cars: Hit the Road ma stricte zręcznościowy charakter. Samochody w grze pozwalają osiągnąć prędkość ponad 250 km/h, wykonywać widowiskowe skoki, omijać slalomem inne pojazdy i przeszkody, spychać rywali, a nawet taranować policyjne barykady. Osiągnięcie wysokiej lokaty w wyścigu nagradzane jest pieniędzmi na tuning auta lub zakup nowego modelu.

Oprawa audiowizualna gry wyraźnie wskazuje na niskobudżetowy charakter produkcji. Zarówno modele pojazdów jak i otoczenie tras odznaczają się niewielką ilością szczegółów. Uwagę przykuwa natomiast intensywnie żywa kolorystyka, z którą dobrze komponuje się dynamiczny podkład dźwiękowy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   sieć lokalna     Liczba graczy: 1-2  

Gry podobne do Crazy Cars: Hit the Road

Wymagania wiekowe Crazy Cars: Hit the Road

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Crazy Cars: Hit the Road

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.2 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta graficzna 512 MB (GeForce 8600 GS lub lepsza)
  • Windows XP/Vista/7/8