Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPCX360PS3
Okładka Crash Time IV: The Syndicate (PC)

Crash Time IV: The Syndicate

Czwarta część popularnej serii samochodowej studia Synetic, opartej na motywach niemieckiego serialu sensacyjnego Alarm for Cobra 11 i od 2008 roku rozwijanej pod eksportową marką Crash Time.

Wyścigi | samochodowe | seriale TV | policyjne

Okładka Crash Time IV: The Syndicate (PC)

data premiery gry:

28lut2011

X360 PC

5gru2011

PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Crash Time IV to czwarta odsłona popularnego, budżetowego cyklu samochodowych gier akcji, znanego również pod tytułem Alarm for Cobra 11. Jej producentem jest studio Synetic, a wydawcą firma dtp entertainment. Marka bazuje na popularnym, niemieckim serialu kryminalnym Cobra: Oddział Specjalny, wyprodukowanym przez niemiecką stację RTL.

Twórcy podzielili Crash Time IV na dwa główne tryby rozgrywki – kampanię dla pojedynczego gracza, a także, po raz pierwszy w historii cyklu, opcję sieciową. W pierwszym przypadku pozwolono nam przejąć kontrolę nad Semirem i Benem, duetem nieustraszonych policjantów, lubujących się w ściganiu przestępców ulicami niemieckich miast. Przedstawiona w grze historia pokazuje zmagania stróżów prawa ze zorganizowaną grupą przestępczą, starającą się przejąć całkowitą kontrolę nad Kolonią.

W kampanii rozgrywka sprowadza się do patrolowania kolejnych dzielnic miasta, brania udziału w standardowych pościgach (nierzadko doprowadzających gracza do kolejnych dziupli należących do kolońskich kryminalistów), a także uczestniczeniu w zakrojonych na szerszą skalę policyjnych operacjach, popychających do przodu wątek fabularny zaserwowany w Crash Time IV.

Producent zawarł w grze ponad 100 kilometrów dróg i autostrad, rozmieszczonych na ośmiu kilometrach kwadratowych powierzchni. Postarał się również o to, by wirtualna Kolonia w jak największym stopniu przypominała rzeczywistą miejscowość, będącą jednym z najpiękniejszych niemieckich miast. W tym celu przeniósł do gry najbardziej charakterystyczne lokacje i budowle, takie jak katedra czy też piękne mosty na Renie. Po ulicach jeździ także ponad 40 typów samochodów.

W trybie wieloosobowym jednoczesnej rozgrywce może się oddawać do ośmiu osób. Uczestniczą one w specjalnych misjach, przygotowanych na potrzeby opcji multiplayer.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 8,3 / 10 na podstawie 374 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,3 / 10 na podstawie 260 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 29,99 PLN

Klasyfikacja PEGI Crash Time IV: The Syndicate

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Crash Time IV: The Syndicate

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium IV 3.2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 4.2 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
X360
PC
PS3